Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

У. Магоніс, президент Латвійської залізниці5 серпня Латвійській залізниці виповнилося 95 років.

 

 

«Сьогодні Латвійська залізниця — одна з найбільш ефективних європейських залізничних компаній. І ми продовжуємо робити її ще кращою. Шлях розквіту і розвитку не завжди гладкий — іноді доводиться переживати незручності, бувають і помилки. Однак, усвідомлюючи роль залізниці, ми будемо працювати ще більше, щоб кожен мешканець Латвії міг пишатися не тільки своєю країною, а й нашою залізницею», — підкреслив у своєму привітанні з нагоді ювілею У. Магоніс, президент Латвійської залізниці.

 

Довідка. Державне акціонерне товариство «Latvijas dzelzceļš» засноване в 1919 році та відновлено в 1994 році на базі латвійської частини Прибалтійської залізниці. Всього на Латвійській залізниці працює 12 тис. осіб.
Компанія обслуговує всю залізничну мережу країни: 2263,3 км шляхів колії (з них електрифіковані 258,8 км шляхів). Головний офіс розашований у Ризі.