Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Європейське залізничне агентствоВідповідно до даних звіту про безпеку за 2013 рік, опублікованому Європейським залізничним агентством, Литовська залізниця (Lietuvos gelezinkeliai) потрапила в десятку найбезпечніших в Європі.

 

 

У звіті зазначається, що Литва за рік (з 2012 року) досягла великого прогресу в сфері безпеки залізничного транспорту, тому країна в списку піднялася з 12-го на 8-ме місце. З 2010 року на 45% скоротилося число пригод (з 44 у 2010 році до 24 у 2013 році), настільки ж скоротилося і кількостей жертв на залізницях (з 31 особи у 2010 році до 17 в 2013 році). Крім того, протягом зазначеного періоду зменшилася і цифра важко поранених під час залізничних пригод (з 15 до 8 осіб).
Європейське залізничне агентство щорічно порівнює стан інфраструктури і безпеку залізниць країн Євросоюзу (крім Кіпру та Мальти), а також Норвегії та Швейцарії.