Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

dc4ff86184До кінця 2015 року на підприємствах Львівської магістралі планують встановити 27 сонячних колекторів. Пристрої, сконструйовані самими ж залізничниками, будуть використовувати для підігріву води.

За інформацією відділу з контролю за використанням енергоресурсів, три потужні сонячні нагрівачі нещодавно почали працювати на станції Трускавець. Вони забезпечують теплою водою кілька десятків кімнат відпочинку та господарські приміщення на вокзалі. У другому кварталі цього року 5 геліосистем встановлять у локомотивному депо Львів-Захід, ще 4 – у локомотивних депо Здолбунів та Ковель. Також один колектор працюватиме у пасажирському вагонному депо Чернівці. Моторвагонне депо Здолбунів планує облаштувати 10 сонячних нагрівачів до початку осені. По одному колектору встановлять у Стрийській, Івано-Франківській, Ужгородській дистанціях колії та у БУ-5. Окрім того, у пасажирському вагонному депо Ковель, для підігріву води у пральні та у пункті переставляння вагонів замість вугілля використовуватимуть відходи деревини. За попередніми прогнозами, завдяки використанню нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії замість природних ресурсів, Львівська залізниця у 2015 році планує зекономити майже 900 тисяч гривень.

Прес-центр Львівської залізниці