Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

Пансіонат «Галичина»Пансіонат «Галичина» Львівської залізниці, що розташований у смт. Лазурне Скадовського району Херсонської області, вже у вересні цього року відкриє додатковий житловий корпус.

 

 

Наразі у пансіонаті функціонують та приймають відпочивальників два корпуси, розраховані на 122 особи. Із введенням в експлуатацію нового приміщення сюди зможуть приїжджати ще 70 гостей.
Пансіонат «Галичина» оздоровлює залізничників Львівської магістралі уже 20 років. У 1993 році тут ввели у експлуатацію два житлових корпуси, хоча проектом було передбачено чотири житлових, адміністративний та медичний корпуси, а також велика їдальня на 500 місць.
«На сьогодні пансіонат вміщує 122 людини, сезон тут розрахований на 9 заїздів по 12 днів. Із добудовою нового корпусу ми зможемо приймати ще 70 гостей на кожен заїзд, — розповідає Д. Балясевич, директор ВП «Пансіонат Галичина» Львівської залізниці. — У 1993 році готовність цього корпусу складала 85%, однак завершити будівництво і ввести його в експлуатацію так і не вдалось. Через 20 років всі комунікації застаріли, додались нові будівельні норми, які потребують заміни систем електрозабезпечення, мають вищі вимоги до пожежної безпеки. Відтак, будівельники під час ремонту замінюють електромережі, водопровід та каналізацію, проводять мережі зв’язку».
У номерах нового корпусу планують встановити кондиціонери, уже замінили старі вікна та двері на металопластикові, які виготовляє залізничне підприємство в БУ-4 (Івано-Франківськ).
До початку наступного сезону відпочинку, у 2015 році, планують також відкрити ще один житловий корпус та добудовувати їдальню.