Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Управління Львівської залізниціЗалізничники підрахували, що за умови вкладення в енергозберігаючі технології на підприємстві близько 11 млн грн, вже протягом сезону вдасться заощадити майже 13 млн грн.

 

 

Щоб знизити витрати цього енергоносія, на Львівській магістралі запланували встановити 11 котелень, 190 електроконвекторів, 50 електрокотлів, понад 50 бойлерів і електроплит.

«Нам кожен рік вдається зменшити використання енергоресурсів на 10–15%. Цього року в деяких позиціях ми виходимо на економію до 20% ресурсів, і робота ця є постійною і безперервною», — прокоментував Б. Піх, начальник залізниці.
Серед основних заходів, які реалізують залізничники, — модернізація тепловозів, дрезин, кранів та іншої спеціалізованої техніки; впровадження систем контролю та обліку дизельного палива; зменшення витрат енергоносіїв за рахунок подовження плечей обслуговування на ділянках, оновлення обладнання; заміна енерговитратних джерел тепла і світла на енергозберігаючі.