Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Поїзд Миколаїв – ЛьвівЗ метою оптимізації витрат на перевезення пасажирів Укрзалізниця скасовує збиткові потяги та змінює періодичність курсування деяких малонаселених поїздів.

 

 

Відтак на території Львівської залізниці скасовано три потяги, ще три — курсуватимуть зі змінами. Із другої половини січня не курсуватиме потяг № 259 / 260 Миколаїв – Львів. З Миколаєва потяг припинить курсування з 19 січня, зі Львова — з 20 січня. З 21 січня не курсуватиме потяг № 231 / 232 Дніпропетровськ – Івано-Франківськ (з Дніпропетровська — з 21 січня, з Івано-Франківська — з 22 січня).
Починаючи з 1 лютого, до Тернополя не курсуватиме потяг № 749 / 750 Київ – Тернопіль (з Києва — з 1 лютого, з Тернополя — з 2 лютого).
У зв’язку із оптимізацією витрат відкориговано періодичність курсування таких поїздів:

  •  № 108 / 107 Одеса – Ужгород курсуватиме через день. Із Одеси з 2 лютого по парних, з Ужгорода з 3 лютого по непарних числах (замість щоденно);
  • № 135 / 136 Одеса – Чернівці курсуватиме через день (курсував щоденно). З Одеси поїзд відправлятиметься з 1 лютого по непарних, з Чернівців — з 2 лютого по парних;
  • № 397 / 398 Черкаси – Львів відправлятиметься з Черкас з 1 лютого кожного четвертого дня, зі Львова — з 2 лютого кожного четвертого дня.

Детальну довідку з питань проїзду та наявності квитків пасажири можуть отримати за телефонами 226-20-68 та 226-15-95 та за іншими телефонами довідкових бюро на вокзалах та станціях магістралі. Також оптимально спланувати поїзд залізницею пасажирам допоможуть касири у квиткових касах.