Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Поїзд Миколаїв – ЛьвівЗ метою оптимізації витрат на перевезення пасажирів Укрзалізниця скасовує збиткові потяги та змінює періодичність курсування деяких малонаселених поїздів.

 

 

Відтак на території Львівської залізниці скасовано три потяги, ще три — курсуватимуть зі змінами. Із другої половини січня не курсуватиме потяг № 259 / 260 Миколаїв – Львів. З Миколаєва потяг припинить курсування з 19 січня, зі Львова — з 20 січня. З 21 січня не курсуватиме потяг № 231 / 232 Дніпропетровськ – Івано-Франківськ (з Дніпропетровська — з 21 січня, з Івано-Франківська — з 22 січня).
Починаючи з 1 лютого, до Тернополя не курсуватиме потяг № 749 / 750 Київ – Тернопіль (з Києва — з 1 лютого, з Тернополя — з 2 лютого).
У зв’язку із оптимізацією витрат відкориговано періодичність курсування таких поїздів:

  •  № 108 / 107 Одеса – Ужгород курсуватиме через день. Із Одеси з 2 лютого по парних, з Ужгорода з 3 лютого по непарних числах (замість щоденно);
  • № 135 / 136 Одеса – Чернівці курсуватиме через день (курсував щоденно). З Одеси поїзд відправлятиметься з 1 лютого по непарних, з Чернівців — з 2 лютого по парних;
  • № 397 / 398 Черкаси – Львів відправлятиметься з Черкас з 1 лютого кожного четвертого дня, зі Львова — з 2 лютого кожного четвертого дня.

Детальну довідку з питань проїзду та наявності квитків пасажири можуть отримати за телефонами 226-20-68 та 226-15-95 та за іншими телефонами довідкових бюро на вокзалах та станціях магістралі. Також оптимально спланувати поїзд залізницею пасажирам допоможуть касири у квиткових касах.