Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

ДушанбеМіжнародний економічний та інвестиційний форум «Душанбе 2014: Підприємництво – двигун економіки» розпочав свою роботу 15 жовтня. 

 

Цілі і завдання форуму полягають у сприянні поліпшенню інвестиційного клімату і ще більшому залученню інвестицій у національну економіку, налагодженні співпраці і партнерства серед вітчизняних та іноземних підприємців та інвесторів у різних галузях економіки з орієнтацією на технічну і технологічну модернізацію промислових підприємств, повну переробку вітчизняної сировини тощо. 

Форум дозволить сприяти обміну інформацією, міжнародним досвідом розвитку співпраці місцевих і зарубіжних підприємців та інвесторів, визначити напрями та основні шляхи розширення прав і можливостей місцевих і зарубіжних підприємців та інвесторів з метою підтримки виробничого підприємництва та розвитку промисловості по переробці вітчизняної сировини.
У роботі форуму візьмуть участь представники уряду Таджикистану, міжнародних фінансових організацій, місцеві та зарубіжні підприємці та інвестори, а також громадянське суспільство.