Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ДушанбеМіжнародний економічний та інвестиційний форум «Душанбе 2014: Підприємництво – двигун економіки» розпочав свою роботу 15 жовтня. 

 

Цілі і завдання форуму полягають у сприянні поліпшенню інвестиційного клімату і ще більшому залученню інвестицій у національну економіку, налагодженні співпраці і партнерства серед вітчизняних та іноземних підприємців та інвесторів у різних галузях економіки з орієнтацією на технічну і технологічну модернізацію промислових підприємств, повну переробку вітчизняної сировини тощо. 

Форум дозволить сприяти обміну інформацією, міжнародним досвідом розвитку співпраці місцевих і зарубіжних підприємців та інвесторів, визначити напрями та основні шляхи розширення прав і можливостей місцевих і зарубіжних підприємців та інвесторів з метою підтримки виробничого підприємництва та розвитку промисловості по переробці вітчизняної сировини.
У роботі форуму візьмуть участь представники уряду Таджикистану, міжнародних фінансових організацій, місцеві та зарубіжні підприємці та інвестори, а також громадянське суспільство.