Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Міжнародний Чорноморський транспортний форумДо вашої уваги ключові цитати форуму.


 

 

С. Доброход, директор департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Міністерства інфраструктури України: «Я думаю, що це дуже правильно, що в Одесі традиційно проходять такі виставки і в їх рамках форум« Громадський транспорт 21 століття. Це майданчик, де можна обмінятися думками, почути точку зору професіоналів, які працюють у цій галузі (не лише представників Міністерства, а й керівників підприємств, громадських організацій), обговорити з ними в діловий, конструктивній обстановці ті законопроекти, які планує Міністерство вносити на розгляд Верховної Ради».

В. Корнієнко, заступник міністра інфраструктури України – керівник апарату: «Міжнародний транспортний форум і заходи в його рамках, безумовно, вносять вагомий вклад у розвиток транспортної галузі є тими імпульсом для подальшої активної роботи. Участь у форумі надає можливість транспортникам обговорити актуальні проблеми транспортної галузі, знайти нових ділових партнерів, отримати позитивний досвід, що є дуже важливим на шляху інтеграції України в європейську та світову транспортні системи».
Г. Труханов, Одеський міський голова: «Незаперечним фактом є те, що Чорноморський транспортний форум став майданчиком для змістовного і конструктивного діалогу представників провідних компаній із актуальних проблем розвитку транспортної сфери, обговорення інноваційних рішень, майданчиком для демонстрації можливостей учасників».
А. Амелін, голова ДП АМПУ: «Незважаючи на складні соціально-політичні явища, які сьогодні відбуваються в Україні, реформа портової галузі буде продовжена... Сьогодні проведення Міжнародного Чорноморського транспортного форуму набуває нових сенсів. Майданчики для зустрічей, подібні до цієї, збирають експертів у різних сферах транспорту, а отже стають точками створення нових сучасних інфраструктурних проектів із високим ступенем синергії».