Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міжнародний Чорноморський транспортний форумДо вашої уваги ключові цитати форуму.


 

 

С. Доброход, директор департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Міністерства інфраструктури України: «Я думаю, що це дуже правильно, що в Одесі традиційно проходять такі виставки і в їх рамках форум« Громадський транспорт 21 століття. Це майданчик, де можна обмінятися думками, почути точку зору професіоналів, які працюють у цій галузі (не лише представників Міністерства, а й керівників підприємств, громадських організацій), обговорити з ними в діловий, конструктивній обстановці ті законопроекти, які планує Міністерство вносити на розгляд Верховної Ради».

В. Корнієнко, заступник міністра інфраструктури України – керівник апарату: «Міжнародний транспортний форум і заходи в його рамках, безумовно, вносять вагомий вклад у розвиток транспортної галузі є тими імпульсом для подальшої активної роботи. Участь у форумі надає можливість транспортникам обговорити актуальні проблеми транспортної галузі, знайти нових ділових партнерів, отримати позитивний досвід, що є дуже важливим на шляху інтеграції України в європейську та світову транспортні системи».
Г. Труханов, Одеський міський голова: «Незаперечним фактом є те, що Чорноморський транспортний форум став майданчиком для змістовного і конструктивного діалогу представників провідних компаній із актуальних проблем розвитку транспортної сфери, обговорення інноваційних рішень, майданчиком для демонстрації можливостей учасників».
А. Амелін, голова ДП АМПУ: «Незважаючи на складні соціально-політичні явища, які сьогодні відбуваються в Україні, реформа портової галузі буде продовжена... Сьогодні проведення Міжнародного Чорноморського транспортного форуму набуває нових сенсів. Майданчики для зустрічей, подібні до цієї, збирають експертів у різних сферах транспорту, а отже стають точками створення нових сучасних інфраструктурних проектів із високим ступенем синергії».