Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

1601 110951Міністерство інфраструктури України має намір збільшити розмір штрафу за повернення невикористаного залізничного квитка з метою боротьби з корупційними схемами при бронюванні та продажу квитків.

"Ми знайшли одну проблему, якої займаємося: по південно-західному напрямку поїзд прийшов порожній на третину. Почали перевіряти як може бути в сезон порожній потяг. Виявилося, що зарезервовані були квитки, потім до відправлення за короткий час зняли бронь, люди які хотіли через інтернет замовити - реально не могли. Я поставив завдання, всі винні, хто привів до конкретної ситуації, будуть звільнені. Неважливо хто - від касира до самого верху ", - сказав глава міністерства Андрій Пивоварський в ході зустрічі з журналістами в середу ввечері.


За його словами, в цій ситуації має місце змова групи людей, і такі ж проблеми вже зафіксовані і в інших напрямах руху.
"Бронюють квитки касири, вручну, у них більше можливостей, це змова групи людей. Тут треба переходити на інтернет плюс треба збільшувати суттєво штраф за повернення невикористаного квитка, тому що на сьогоднішній день такий штраф мізерно малий, порівняно з тією потенційною вигодою, яку мають ці люди, плюс-мінус 30% ціни квитка. На жаль, через це можуть постраждати сумлінні набувачі квитків, але нам доведеться вдаватися до цього і систему бронювання та резервування змінювати ", - зазначив О.Пивоварським.