Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

1601 110951Міністерство інфраструктури України має намір збільшити розмір штрафу за повернення невикористаного залізничного квитка з метою боротьби з корупційними схемами при бронюванні та продажу квитків.

"Ми знайшли одну проблему, якої займаємося: по південно-західному напрямку поїзд прийшов порожній на третину. Почали перевіряти як може бути в сезон порожній потяг. Виявилося, що зарезервовані були квитки, потім до відправлення за короткий час зняли бронь, люди які хотіли через інтернет замовити - реально не могли. Я поставив завдання, всі винні, хто привів до конкретної ситуації, будуть звільнені. Неважливо хто - від касира до самого верху ", - сказав глава міністерства Андрій Пивоварський в ході зустрічі з журналістами в середу ввечері.


За його словами, в цій ситуації має місце змова групи людей, і такі ж проблеми вже зафіксовані і в інших напрямах руху.
"Бронюють квитки касири, вручну, у них більше можливостей, це змова групи людей. Тут треба переходити на інтернет плюс треба збільшувати суттєво штраф за повернення невикористаного квитка, тому що на сьогоднішній день такий штраф мізерно малий, порівняно з тією потенційною вигодою, яку мають ці люди, плюс-мінус 30% ціни квитка. На жаль, через це можуть постраждати сумлінні набувачі квитків, але нам доведеться вдаватися до цього і систему бронювання та резервування змінювати ", - зазначив О.Пивоварським.