Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Мінінфраструктури УкраїниВідомство розробило відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів України. Підвищення торкнеться напіввагонів, які на початку 2012 року були передані від залізниць України на баланс спеціалізованих вагонних держпідприємств.

 

Йдеться про такі спеціалізовані вагонні держпідприємства, як Дарницький вагоноремонтний завод і ДП «Український державний центр з експлуатації спеціалізованих вагонів». У результаті вагони з категорії «інвентарний» перейшли в категорію «власний», що дозволяє більш ефективно керувати ними, в тому числі за кордоном. Зміна статусу вагонів не позначилася на тарифах на користування ними. Згідно з розпорядженням Кабміну від 9 квітня 2012 року № 209 було прийнято недопущення зростання тарифів в умовах кризи.
Нині Мінінфраструктури пропонує анулювати таке положення. І тому плата за користування піввагонами, в тому числі в порожньому стані, стане вищою. Проект документа був оприлюднений 8 серпня цього року.