Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міністерство інфраструктури УкраїниЗ 1 лютого 2015 року заплановано підвищити на 30% тарифи на перевезення залізницею усіх видів вантажів, окрім кам'яного вугілля.

 

 

Детально ознайомитися зі змінами коефіцієнтів до тарифів за найменуваннями вантажів можна на сайті Федерації роботодавців України, у розділі «Експертиза». З метою формування позиції вантажовідправників щодо згаданої ініціативи Федерація роботодавців України збирає у підприємств обгрунтовані зауваження і пропозиції про: частку вартості вантажних залізничних перевезень у собівартості виробництва продукції підприємств — найбільших роботодавців, в тому числі на прикладі основних видів продукції; загальну суму збільшення витрат підприємств в рахунок оплати вантажних залізничних перевезень та її співвідношення до загального вартості продукції, що планується перевезти у 2015 році з лютого до кінця року; вплив на рентабельність виробництва та цінову конкурентоспроможність основних видів продукції.