Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Міністерство інфраструктури УкраїниЗ 1 лютого 2015 року заплановано підвищити на 30% тарифи на перевезення залізницею усіх видів вантажів, окрім кам'яного вугілля.

 

 

Детально ознайомитися зі змінами коефіцієнтів до тарифів за найменуваннями вантажів можна на сайті Федерації роботодавців України, у розділі «Експертиза». З метою формування позиції вантажовідправників щодо згаданої ініціативи Федерація роботодавців України збирає у підприємств обгрунтовані зауваження і пропозиції про: частку вартості вантажних залізничних перевезень у собівартості виробництва продукції підприємств — найбільших роботодавців, в тому числі на прикладі основних видів продукції; загальну суму збільшення витрат підприємств в рахунок оплати вантажних залізничних перевезень та її співвідношення до загального вартості продукції, що планується перевезти у 2015 році з лютого до кінця року; вплив на рентабельність виробництва та цінову конкурентоспроможність основних видів продукції.