Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ТРАСЕКАУкраїна пропонує країнам-учасницям програми ТРАСЕКА розвивати новий транспортний коридор Балтійське море – Чорне море.

 

 

За інформацією прес-центру Міністерства інфраструктури України, актуальність розвитку нового транспортного коридору було розглянуто в рамках ХІ-го засідання міжурядової Комісії ТРАСЕКА, яке відбулося 29 січня у Стамбулі. В обговореннях взяли участь О. Рейтер, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, та заступник Міністра транспорту, морських справ та комунікацій Турецької Республіки.
О. Рейтер зазначила, що на сьогодні робота Міністерств спрямована на розвиток транспортних комунікацій між країнами та збільшення вантажообігу для завантаження нинішньої транспортної інфраструктури і більш повного використання транзитного потенціалу України та Туреччини.
Також у ході двосторонньої зустрічі йшлося про інші актуальні питання співпраці — формування правової бази, що регламентує залізнично-поромні перевезення між Україною та Туреччиною, спрощення формальних процедур при перевезенні вантажів.
Сторони відмітили спільну роботу як в багатосторонньому форматі, так і конструктивний діалог на двосторонньому рівні.