Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міністерство інфраструктури УкраїниНа виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 815-р. «Про затвердження плану заходів із проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права» з 8 по 12 грудня 2014 року Міністерство інфраструктури України візьме участь у проведенні Всеукраїнського тижня права.

 

 

У його рамках із працівниками підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінінфраструктури, будуть організовані семінари, лекції та бесіди з питань реалізації і захисту прав людини. Таке навчання проводитиметься у галузях автомобільного, морського, залізничного, авіаційного транспорту, дорожнього господарства, поштового зв’язку тощо.
Також через громадську приймальню Міністерства інфраструктури буде забезпечено надання безоплатної правової допомоги населенню з питань реалізації захисту прав людини у галузі транспорту, дорожнього господарства, поштового зв’язку, туризму і курортів.