Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

sa222a333zz2232Питання фінансування та передачі вузлової лікарні станції «Чернігів» з балансу Укрзалізниці місцевій громаді залишається відкритим уже декілька місяців. У той час поки місцева влада затягує з рішенням щодо прийняття медичного закладу у комунальну власність, його працівники не отримують зарплату. Від цього росте соціальна напруга в колективі, що ставить під загрозу роботу лікарні. Працівники лікарні обурені ситуацією, що склалася, та наполягають на найшвидшому її вирішенні. Андрій Пивоварський повідомив, що вранці мав зустріч з керівництвом Чернігівської облдержадміністрації в особі Леоніда Сахневича, Миколи Звєрєва та Чернігівським міським головою Олександром Соколовим. Там Міністр наголосив, що закон України не може ігноруватися і питання виплати зарплати і передачі медзакладу у комунальну власність має бути врегульоване до кінця цього місяця. «Ми з очільником міста маємо спільне бачення, як ця ситуація може бути вирішена. Маю надію, наступного тижня ви отримаєте заборговану заробітну плату», - заспокоїв колектив лікарні Міністр.
Андрій Пивоварський зазначив, що кошти від держави, необхідні на забезпечення нормальної роботи медзакладу, до місцевого бюджету надійшли. Для того, щоб люди отримали зарплату, міській раді потрібно відкрити рахунок у казначействі і перерахувати туди кошти з бюджету, які були зарезервовані для оплати праці колективу лікарні. Працівники попросили Міністра делегувати представника Міністерства на найближче засідання Чернігівської міської ради. Пивоварський пообіцяв виконати прохання, а також запевнив, що особисто контролює ситуацію та, якщо буде потрібно, пройде усі передбачені законом інстанції судової системи України для її урегулювання.