Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Міністерство інфраструктури УкраїниЗа результатами відбору А. Пивоварський, Міністр інфраструктури, рекомендував номінаційному комітету розглянути трьох кандидатів на посаду керівника ДП «Укрзалізниця».

 

 

 

Ними стали Євген Ромащин, Деніел Валк і Діна Немирович. Кожен з кандидатів має досвід управління змінами, що підтверджується успіхами підприємств, якими вони керували. Пошук і відбір кандидатур здійснила експертна група, до складу якої увійшли представники компаній Talent Advisors, Deloitte і EBS.
До вибору керівників державних підприємств запропонувало Міністерство інфраструктури. Вперше в історії країни до цього процесу залучені міжнародні експерти. Відбір складався з трьох основних етапів:
1. Міністерство оголосило про відкриту вакансію та запросило усіх бажаючих надіслати свої резюме. За збір інформації від кандидатів відповідала експертна група. Всього на посаду керівника ДП «Укрзалізниця» було подано 233 резюме.
2. Експертна група провела попередню оцінку всіх отриманих резюме. Ключовими критеріями на цьому етапі були досвід управління змінами та управлінська зрілість претендентів. За результатами розгляду був сформовано «довгий список» з 11 кандидатів, рекомендованих для проведення інтерв'ю.
3. Представники експертної групи та заступники Міністра провели співбесіди з обраними кандидатами. В рамках інтерв'ю оцінювалися лідерські компетенції і цінності претендентів. На цьому етапі Міністерство також перевіряло їх репутацію.
Кожен кандидат представлений набором документів, що дозволяє розкрити його компетенції і мотивацію найповнішим чином. Це кар'єрний профіль кандидата, есе про досягнення за останні 5 років, презентація на тему: «Чому я йду працювати в державну компанію» та «Бачення реформ і план 100 днів». Усі ці документи можна переглянути.