Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» придбає 60 купейних вагонів та модернізує 260 пасажирських вагонів, – Євген Кравцов

У листопаді 2017 року Укрзалізниця прискорила обіг зерновозів

Увага! Змінено час початку заходу на 15:00. Запрошуємо ЗМІ 5 грудня на прес-конференцію в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцо

Євген Кравцов: на виконання доручення Уряду Укрзалізниця відкриває продаж квитків на поїзди до країн Європейського Союзу

Інформація про замінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі у Києві перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

У новорічні дні призначені додаткові рейси швидкісних поїздів з Києва до Тернополя та Запоріжжя

На ділянці Пологи – Комиш-Зоря маріупольського напрямку збільшено кількість вантажних поїздів до 21

Міністерство інфраструктури УкраїниЗа результатами відбору А. Пивоварський, Міністр інфраструктури, рекомендував номінаційному комітету розглянути трьох кандидатів на посаду керівника ДП «Укрзалізниця».

 

 

 

Ними стали Євген Ромащин, Деніел Валк і Діна Немирович. Кожен з кандидатів має досвід управління змінами, що підтверджується успіхами підприємств, якими вони керували. Пошук і відбір кандидатур здійснила експертна група, до складу якої увійшли представники компаній Talent Advisors, Deloitte і EBS.
До вибору керівників державних підприємств запропонувало Міністерство інфраструктури. Вперше в історії країни до цього процесу залучені міжнародні експерти. Відбір складався з трьох основних етапів:
1. Міністерство оголосило про відкриту вакансію та запросило усіх бажаючих надіслати свої резюме. За збір інформації від кандидатів відповідала експертна група. Всього на посаду керівника ДП «Укрзалізниця» було подано 233 резюме.
2. Експертна група провела попередню оцінку всіх отриманих резюме. Ключовими критеріями на цьому етапі були досвід управління змінами та управлінська зрілість претендентів. За результатами розгляду був сформовано «довгий список» з 11 кандидатів, рекомендованих для проведення інтерв'ю.
3. Представники експертної групи та заступники Міністра провели співбесіди з обраними кандидатами. В рамках інтерв'ю оцінювалися лідерські компетенції і цінності претендентів. На цьому етапі Міністерство також перевіряло їх репутацію.
Кожен кандидат представлений набором документів, що дозволяє розкрити його компетенції і мотивацію найповнішим чином. Це кар'єрний профіль кандидата, есе про досягнення за останні 5 років, презентація на тему: «Чому я йду працювати в державну компанію» та «Бачення реформ і план 100 днів». Усі ці документи можна переглянути.