Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Міністерство інфраструктури України10 листопада відбулася зустріч М. Бурбака, Міністра інфраструктури України, з К. Іонеску, надзвичайним і повноважним послом Румунії в Україні.

 

 

Про важливість розвитку транспортного сполучення між країнами йшлося під час зустрічі.
Мінінфраструктури очікує на позитивне рішення про запуск міжрегіонального залізничного сполучення після ратифікації Угоди про місцевий прикордонний рух між Україною та Румунією, підписаної прем’єр-міністрами обох країн 2 жовтня поточного року. Крім того, Мінінфраструктури розраховує на участь представника Міністерства транспорту Румунії у робочій групі з розробки техніко-економічного обгрунтування та подальшої реалізації ініціативи Міністерства інфраструктури проекту «Євроколія», який підтримує Єврокомісія.
Також, за словами М. Бурбака, Міністерство інфраструктури ініціює тристоронню лібералізацію вантажних автомобільних перевезень між сусідніми країнами — Україною, Румунією та Молдовою.
Міністр інфраструктури зауважив, що останнім часом між Україною та Румунією значно зміцнилася співпраця у транспортному секторі. Наприклад, відкрито поромне сполучення Україна-Румунія-Грузія – лінія Іллічівськ-Констанца-Батумі.