Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Р. Сінкявічюс, керівник транспортного відомства ЛитвиІнтермодальний термінал у Каунаському логістичному центрі, де з'єднаються залізничні системи з різною шириною колії (1520 і 1435), надасть можливість швидкого перевантаження контейнерів.

 

«Цей центр буде зручно використовувати білоруським компаніям — тут вони зможуть складувати і перевантажувати вантажі, що дозволить їм слідувати безперешкодно далі до країн ЄС», — підкреслив Р. Сінкявічюс, керівник транспортного відомства Литви. Також він звернув увагу, що в Литві вітають ініціативи спільних проектів для розвитку транзитного потенціалу.
У поточному році була проведена активна робота із забезпечення вантажопотоків на залізниці в сполученні Білорусь – Литва і конкурентоспроможних тарифних умов. Взаємний інтерес білоруські та литовські партнери бачать у розвитку проекту поїзду комбінованого транспорту «Вікінг». Також, на думку представників залізничних компаній, збільшенню вантажопотоку має сприяти проект, пов'язаний з контрейлерним поїздом «Неман», що почав курсувати з осені 2013 року за маршрутом Колядичі – Вільнюс / Каунас – Колядичі.
Позитивним прикладом ефективної спільної роботи білоруських і литовських залізничників є залучення додаткових вантажопотоків основної номенклатури вантажів, серед яких мінеральні добрива, нафтопродукти, вугілля, чорні метали.