Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Р. Сінкявічюс, керівник транспортного відомства ЛитвиІнтермодальний термінал у Каунаському логістичному центрі, де з'єднаються залізничні системи з різною шириною колії (1520 і 1435), надасть можливість швидкого перевантаження контейнерів.

 

«Цей центр буде зручно використовувати білоруським компаніям — тут вони зможуть складувати і перевантажувати вантажі, що дозволить їм слідувати безперешкодно далі до країн ЄС», — підкреслив Р. Сінкявічюс, керівник транспортного відомства Литви. Також він звернув увагу, що в Литві вітають ініціативи спільних проектів для розвитку транзитного потенціалу.
У поточному році була проведена активна робота із забезпечення вантажопотоків на залізниці в сполученні Білорусь – Литва і конкурентоспроможних тарифних умов. Взаємний інтерес білоруські та литовські партнери бачать у розвитку проекту поїзду комбінованого транспорту «Вікінг». Також, на думку представників залізничних компаній, збільшенню вантажопотоку має сприяти проект, пов'язаний з контрейлерним поїздом «Неман», що почав курсувати з осені 2013 року за маршрутом Колядичі – Вільнюс / Каунас – Колядичі.
Позитивним прикладом ефективної спільної роботи білоруських і литовських залізничників є залучення додаткових вантажопотоків основної номенклатури вантажів, серед яких мінеральні добрива, нафтопродукти, вугілля, чорні метали.