Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Р. Сінкявічюс, керівник транспортного відомства ЛитвиІнтермодальний термінал у Каунаському логістичному центрі, де з'єднаються залізничні системи з різною шириною колії (1520 і 1435), надасть можливість швидкого перевантаження контейнерів.

 

«Цей центр буде зручно використовувати білоруським компаніям — тут вони зможуть складувати і перевантажувати вантажі, що дозволить їм слідувати безперешкодно далі до країн ЄС», — підкреслив Р. Сінкявічюс, керівник транспортного відомства Литви. Також він звернув увагу, що в Литві вітають ініціативи спільних проектів для розвитку транзитного потенціалу.
У поточному році була проведена активна робота із забезпечення вантажопотоків на залізниці в сполученні Білорусь – Литва і конкурентоспроможних тарифних умов. Взаємний інтерес білоруські та литовські партнери бачать у розвитку проекту поїзду комбінованого транспорту «Вікінг». Також, на думку представників залізничних компаній, збільшенню вантажопотоку має сприяти проект, пов'язаний з контрейлерним поїздом «Неман», що почав курсувати з осені 2013 року за маршрутом Колядичі – Вільнюс / Каунас – Колядичі.
Позитивним прикладом ефективної спільної роботи білоруських і литовських залізничників є залучення додаткових вантажопотоків основної номенклатури вантажів, серед яких мінеральні добрива, нафтопродукти, вугілля, чорні метали.