Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Вокзал м. Остермітінг12 грудня відкрито нову ділянку Salzburg Local Railway (SLB) від ст. Тріммелькам до ст. Остермітінг.

 

 

 

У церемонії відкриття взяли участь заступник губернатора Верхньої Австрії Р. Ентхольцер і міністр транспорту та інфраструктури Зальцбургу Х. Майр.
Будівництво 2,8-км одноколійної ділянки, що включає в себе проміжну станцію Діепольстдорф, було завершено менш ніж за рік. Проект вартістю у €14 млн було профінансовано провінціями Верхня Австрія і Зальцбург та муніципалітетами міст Хайгермос, Остермітінг і Санкт-Пантелеймона.
На новій лінії працюють поїзди нового маршруту S11 Остермітінг – Бюрмос із періодичністю курсування у 1 год, а в будні дні між містами Остермітінг і Зальцбург у години-пік курсують прямі поїзди з інтервалом у пів-години.