Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

19643За І півріччя 2015 року контакт-центр з вантажних перевезень Укрзалізниці надав інформаційні довідки майже 8 тис. клієнтам залізничного транспорту. Зокрема, до центру надійшло 6128 дзвінків та 1667 електронних звернень. Окрім запитань щодо вантажних перевезень, оператори відповідали й на запити з пасажирських перевезень та реформування галузі.

 

Порівняно з минулим роком загальна кількість звернень збільшилася на 83%. Відповіді клієнтам, залежно від побажань, надаються в телефонному режимі або на електронну пошту. У разі неможливості надання відповіді оперативно телефонний дзвінок у режимі конференції адресується профільному фахівцю Укрзалізниці.

Як свідчить проведений аналіз, користувачі послуг залізничного транспорту найбільше зверталися з питаннями щодо оформлення перевізних документів, розрахунку тарифу за перевезення вантажу, укладання договорів з ДП «УТЛЦ» та залізницями на перевезення вантажів, порядку роботи в АС Клієнт УЗ та АС «Месплан», порядку надання вагонів під навантаження та ін.

Окрім цього, до контакт-центру зверталися і пасажири. Так, упродовж року близько 10% питань стосувалися організації пасажирських перевезень.

 

Прес-центр Укрзалізниці