Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Через ДТП пасажирів поїзда № 705 Київ – Перемишль пересаджено в поїзд № 716

Укрзалізниця має намір стати членом міжнародних бізнес-спільнот

Укрзалізниця призначає додатковий рейс швидкісного поїзда до Тернополя з нагоди Різдва

Укрзалізниця планує представити провідним фінансовим аналітикам та експертам результати діяльності за 9 місяців 2017 року

Укрзалізниця вивчає можливості збільшення швидкості руху поїздів на існуючій інфраструктурі – Євген Кравцов

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

19643За І півріччя 2015 року контакт-центр з вантажних перевезень Укрзалізниці надав інформаційні довідки майже 8 тис. клієнтам залізничного транспорту. Зокрема, до центру надійшло 6128 дзвінків та 1667 електронних звернень. Окрім запитань щодо вантажних перевезень, оператори відповідали й на запити з пасажирських перевезень та реформування галузі.

 

Порівняно з минулим роком загальна кількість звернень збільшилася на 83%. Відповіді клієнтам, залежно від побажань, надаються в телефонному режимі або на електронну пошту. У разі неможливості надання відповіді оперативно телефонний дзвінок у режимі конференції адресується профільному фахівцю Укрзалізниці.

Як свідчить проведений аналіз, користувачі послуг залізничного транспорту найбільше зверталися з питаннями щодо оформлення перевізних документів, розрахунку тарифу за перевезення вантажу, укладання договорів з ДП «УТЛЦ» та залізницями на перевезення вантажів, порядку роботи в АС Клієнт УЗ та АС «Месплан», порядку надання вагонів під навантаження та ін.

Окрім цього, до контакт-центру зверталися і пасажири. Так, упродовж року близько 10% питань стосувалися організації пасажирських перевезень.

 

Прес-центр Укрзалізниці