Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

19643За І півріччя 2015 року контакт-центр з вантажних перевезень Укрзалізниці надав інформаційні довідки майже 8 тис. клієнтам залізничного транспорту. Зокрема, до центру надійшло 6128 дзвінків та 1667 електронних звернень. Окрім запитань щодо вантажних перевезень, оператори відповідали й на запити з пасажирських перевезень та реформування галузі.

 

Порівняно з минулим роком загальна кількість звернень збільшилася на 83%. Відповіді клієнтам, залежно від побажань, надаються в телефонному режимі або на електронну пошту. У разі неможливості надання відповіді оперативно телефонний дзвінок у режимі конференції адресується профільному фахівцю Укрзалізниці.

Як свідчить проведений аналіз, користувачі послуг залізничного транспорту найбільше зверталися з питаннями щодо оформлення перевізних документів, розрахунку тарифу за перевезення вантажу, укладання договорів з ДП «УТЛЦ» та залізницями на перевезення вантажів, порядку роботи в АС Клієнт УЗ та АС «Месплан», порядку надання вагонів під навантаження та ін.

Окрім цього, до контакт-центру зверталися і пасажири. Так, упродовж року близько 10% питань стосувалися організації пасажирських перевезень.

 

Прес-центр Укрзалізниці