Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

З. Ставреські, віце-прем'єр уряду МакедоніїУ Баку відбулася зустріч З. Ставреські, віце-прем'єра уряду Македонії, з членами Азербайджанського міжнародного товариства турецьких промисловців і підприємців (TUSIAB).

 

 

За словами віце-прем'єра, Македонія є однією з країн Європи, що стабільно розвивається. Зростання економіки країни з початку року склало 3,9%. Будівництво та промисловість є основними локомотивами розвитку економіки країни. Серед значних проектів, що реалізуються нині в Македонії, він визначив проекти будівництва трьох автомагістралей та залізниці в напрямку Болгарії.

«Закордонні інвестиції також відіграють важливу роль у розвитку економіки країни. Сьогодні компанії Азербайджану і Туреччини інвестують в економіку країни, аналогічні кроки робляться і з боку компаній Македонії. Завтра в Баку пройде бізнес-форум, де обговорюватимуться питання економічного співробітництва і де бізнес-сектор буде детально ознайомлений із можливостями, пропонованими нашою країною для розвитку співробітництва», зауважив З. Ставреські.