Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

З. Ставреські, віце-прем'єр уряду МакедоніїУ Баку відбулася зустріч З. Ставреські, віце-прем'єра уряду Македонії, з членами Азербайджанського міжнародного товариства турецьких промисловців і підприємців (TUSIAB).

 

 

За словами віце-прем'єра, Македонія є однією з країн Європи, що стабільно розвивається. Зростання економіки країни з початку року склало 3,9%. Будівництво та промисловість є основними локомотивами розвитку економіки країни. Серед значних проектів, що реалізуються нині в Македонії, він визначив проекти будівництва трьох автомагістралей та залізниці в напрямку Болгарії.

«Закордонні інвестиції також відіграють важливу роль у розвитку економіки країни. Сьогодні компанії Азербайджану і Туреччини інвестують в економіку країни, аналогічні кроки робляться і з боку компаній Македонії. Завтра в Баку пройде бізнес-форум, де обговорюватимуться питання економічного співробітництва і де бізнес-сектор буде детально ознайомлений із можливостями, пропонованими нашою країною для розвитку співробітництва», зауважив З. Ставреські.