Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

PEL 4798Комісія Укрзалізниці під головуванням в.о. генерального директора Максима Бланка завершила інспектування об’єктів Львівській магістралі. Під час триденного комісійного огляду особливу увагу фахівці звернули на стан колійного господарства, рухомого складу та залізничних депо. Також Максим Бланк провів нараду щодо подальшої долі вузькоколійної залізниці Антонівка-Зарічне.

 

 

 

Львівська залізниця вже п’ята, на яку приїхав очільник та менеджмент Укрзалізниці з комісійним оглядом. Максим Бланк проінспектував хід будівництва Бескидського тунелю, де будівельники пройшли уже 1220 метрів верхнього уступу. Побаченим керівник залишився задоволений. «Цей європейський проект повністю відповідає всім належним нормам щодо будівництва, проектування, ходу виконання робіт та у всьому іншому», - зазначив Максим Бланк.

 

Комісія Укрзалізниці відвідала локомотивне депо Мукачеве, де залізничники обговорили усі проблеми локомотивної служби, зокрема затримки у постачанні деталей для укомплектування колісних пар та ін. Серед причин несвоєчасного забезпечення запчастинами та іншою продукцією – блокування закупівель Антимонопольним комітетом України. «На жаль, є в певному сенсі неконструктивна позиція Антимонопольного комітету, який майже постійно блокує роботу Укрзалізниці з проведення торгів. Але, я сподіваюся, що ця тенденція зміниться», - зауважив очільник Укрзалізниці. Максим Бланк дав доручення відповідним підрозділам і службам покращити матеріально-технічне постачання, аби залізниці могли оперативніше вирішувати питання ремонту, оснащення та екіпірування рухомого складу, утримання в належному стані території залізниць, приколійних ділянок тощо.

Керівник галузі запевнив залізничників, що оголошення технічного дефолту не означає банкрутства підприємства, працівники й надалі можуть спокійно виконувати свою роботу і не зважати на негативну кампанію в ЗМІ.

У Ковелі комісія побувала в пасажирському вагонному депо. Це підприємство має всі можливості для капітального ремонту пасажирських вагонів. Більшість деталей тут виготовляють власноруч. Відтак для збільшення обсягів роботи потрібне лише фінансування.
Тут Максим Бланк прокоментував необхідність підвищення тарифів на перевезення пасажирів та зазначив, що в умовах постійного невідшкодування коштів за перевезення пасажирів пільгових категорій, стрімкого зростання цін на енергоносії та паливно-мастильні матеріали, збільшення витрат у пасажирському господарстві Укрзалізниця змушена підвищувати вартість проїзду, однак підприємство намагається максимально врахувати соціальну складову своєї діяльності та постійно удосконалює графік руху поїздів, аби покращити сервіс.

Максим Бланк доручив залізничникам розробити графік для поїзда сполученням Київ – Ворохта, який має долати відстань за 14 годин та прибувати до курортного містечка вранці. Таким чином залізничники створять туристам можливість ще оптимальніше використати час відпустки чи вихідних, а відпочинкові бази, лижні курорти, санаторії та спа-комплекси в Карпатах отримають більше клієнтів.

Прес-центр Укрзалізениці