Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Через ДТП пасажирів поїзда № 705 Київ – Перемишль пересаджено в поїзд № 716

Укрзалізниця має намір стати членом міжнародних бізнес-спільнот

Укрзалізниця призначає додатковий рейс швидкісного поїзда до Тернополя з нагоди Різдва

Укрзалізниця планує представити провідним фінансовим аналітикам та експертам результати діяльності за 9 місяців 2017 року

Укрзалізниця вивчає можливості збільшення швидкості руху поїздів на існуючій інфраструктурі – Євген Кравцов

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

М. Бланк, в. о. генерального директора Укрзалізниці22 січня в ІА «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція М. Бланка, в. о. генерального директора Укрзалізниці.

 

 

 

За словами М. Бланка, у поточному році в залізничній галузі здійснюватимуться значні структурні перетворення — зменшуватимуться витрати, у тому числі і на утримання апарату, та припинятиметься непродуктивна діяльність.
«Роль залізничної галузі для держави має змінитися, вона не може і надалі залишатися донором, при цьому не отримуючи дотацій на окремі сегменти, зокрема пасажирські перевезення. Усі пільги мають бути оплачувані державою, яка їх і встановлює. Не повинен вантажовідправник платити за пасажира. Це некоректна політика до Укрзалізниці і вантажовласників», — зауважив М. Бланк.
Також в. о. генерального директора Укрзалізниці звернув увагу на те, що Укрзалізниця планує у 2015 році провести в кілька етапів індексацію тарифів на проїзд у пасажирських поїздах. «По населенню — очікуване підвищення тарифів пройде в кілька етапів. Перше підвищення — це близько 6–7%, але ми впевнені, що в цьому немає нічого хворобливого з урахуванням інфляції в країні. Програма буде поетапна, але поки ще не сформований відповідний проект наказу Мінінфраструктури, йдуть фінальні обговорення», — підкреслив М. Бланк.