Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

М. Бланк, в. о. генерального директора Укрзалізниці22 січня в ІА «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція М. Бланка, в. о. генерального директора Укрзалізниці.

 

 

 

За словами М. Бланка, у поточному році в залізничній галузі здійснюватимуться значні структурні перетворення — зменшуватимуться витрати, у тому числі і на утримання апарату, та припинятиметься непродуктивна діяльність.
«Роль залізничної галузі для держави має змінитися, вона не може і надалі залишатися донором, при цьому не отримуючи дотацій на окремі сегменти, зокрема пасажирські перевезення. Усі пільги мають бути оплачувані державою, яка їх і встановлює. Не повинен вантажовідправник платити за пасажира. Це некоректна політика до Укрзалізниці і вантажовласників», — зауважив М. Бланк.
Також в. о. генерального директора Укрзалізниці звернув увагу на те, що Укрзалізниця планує у 2015 році провести в кілька етапів індексацію тарифів на проїзд у пасажирських поїздах. «По населенню — очікуване підвищення тарифів пройде в кілька етапів. Перше підвищення — це близько 6–7%, але ми впевнені, що в цьому немає нічого хворобливого з урахуванням інфляції в країні. Програма буде поетапна, але поки ще не сформований відповідний проект наказу Мінінфраструктури, йдуть фінальні обговорення», — підкреслив М. Бланк.