Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

М. Бланк, в. о. генерального директора Укрзалізниці22 січня в ІА «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція М. Бланка, в. о. генерального директора Укрзалізниці.

 

 

 

За словами М. Бланка, у поточному році в залізничній галузі здійснюватимуться значні структурні перетворення — зменшуватимуться витрати, у тому числі і на утримання апарату, та припинятиметься непродуктивна діяльність.
«Роль залізничної галузі для держави має змінитися, вона не може і надалі залишатися донором, при цьому не отримуючи дотацій на окремі сегменти, зокрема пасажирські перевезення. Усі пільги мають бути оплачувані державою, яка їх і встановлює. Не повинен вантажовідправник платити за пасажира. Це некоректна політика до Укрзалізниці і вантажовласників», — зауважив М. Бланк.
Також в. о. генерального директора Укрзалізниці звернув увагу на те, що Укрзалізниця планує у 2015 році провести в кілька етапів індексацію тарифів на проїзд у пасажирських поїздах. «По населенню — очікуване підвищення тарифів пройде в кілька етапів. Перше підвищення — це близько 6–7%, але ми впевнені, що в цьому немає нічого хворобливого з урахуванням інфляції в країні. Програма буде поетапна, але поки ще не сформований відповідний проект наказу Мінінфраструктури, йдуть фінальні обговорення», — підкреслив М. Бланк.