Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця БолгаріїМасові протести працівників залізничної галузі можуть початися в Болгарії через рішення керівництва Болгарських залізниць про масове скорочення співробітників і скасування рейсів по десяткам маршрутів.

 

 

 

За словами В. Владимирова, виконавчого директора Болгарської залізниці, з 12 січня перевізник скасував рух поїздів і електричок по 38 маршрутах, а на початку лютого планується скасування ще 90 маршрутів. Крім того, керівництво холдингу прийняло рішення про скорочення близько 1,5 тис. співробітників. «До середини лютого буде розроблений і представлений план фінансової стабілізації роботи залізниць. Всі ці заходи приймаються у зв'язку зі скороченням субсидій з 180 до 140 млн левів», — підкреслив В. Владимиров.
Такі рішення викликали хвилю обурення серед працівників залізничної галузі. Лідери профспілкових організацій заявляють, що найближчим часом в країні можливі масові протестні акції. Невдоволення висловлюють також жителі деяких населених пунктів, які користуються поїздами і електричками, щоб добиратися до місць роботи та навчання. Пасажири відзначають, що автобусний транспорт, яким будуть замінені залізничні рейси, обходиться набагато дорожче і не завжди має зручний розклад.