Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізниця БолгаріїМасові протести працівників залізничної галузі можуть початися в Болгарії через рішення керівництва Болгарських залізниць про масове скорочення співробітників і скасування рейсів по десяткам маршрутів.

 

 

 

За словами В. Владимирова, виконавчого директора Болгарської залізниці, з 12 січня перевізник скасував рух поїздів і електричок по 38 маршрутах, а на початку лютого планується скасування ще 90 маршрутів. Крім того, керівництво холдингу прийняло рішення про скорочення близько 1,5 тис. співробітників. «До середини лютого буде розроблений і представлений план фінансової стабілізації роботи залізниць. Всі ці заходи приймаються у зв'язку зі скороченням субсидій з 180 до 140 млн левів», — підкреслив В. Владимиров.
Такі рішення викликали хвилю обурення серед працівників залізничної галузі. Лідери профспілкових організацій заявляють, що найближчим часом в країні можливі масові протестні акції. Невдоволення висловлюють також жителі деяких населених пунктів, які користуються поїздами і електричками, щоб добиратися до місць роботи та навчання. Пасажири відзначають, що автобусний транспорт, яким будуть замінені залізничні рейси, обходиться набагато дорожче і не завжди має зручний розклад.