Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

metinvest-sdelal-dlja-ukrz 302335 s1"Метінвест" поставить для Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") рейки із загартованою бічною гранню - технологія збільшить термін експлуатації рейок майже в два рази.

 

Як повідомляє прес-служба "Метінвесту", партію рейок Р-65 з загартуванням бічних граней виготовить металургійний комбінат "Азовсталь" (Маріуполь, Донецька обл.) В обсязі 5,7 тис. Тонн. Рейкобалковий цех "Азовсталі" вже приступив до виробництва.

"У цілому відзначається пожвавлення ринку прокату залізничного призначення: завантаження рельсобалочного стану" Азовсталі "в липні склала близько 65%, а цех рейкових скріплень в липні-серпні працює з середнім завантаженням близько 60%", - повідомляє прес-служба.

Також в компанії відзначили, що "Азовсталь" освоїла виробництво рейок з загартованої бічною гранню з конвертерної сталі, досягнувши більш високих якісних характеристик. Рейки, загартовані по поверхні катання і бічних гранях, служать в 1,7 рази довше в порівнянні із звичайними.

Раніше гендиректор ТОВ "Метінвест-СМЦ" Дмитро Ліппі називав "Укрзалізницю" основним партнером "Метінвесту" серед українських держкомпаній.

"Азовсталь" входить до групи "Метінвест", основними акціонерами якої є донецьке ПрАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%).

"Метінвест" - вертикально інтегрована гірничодобувна група компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції із сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю.

 

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".