Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

metinvest-sdelal-dlja-ukrz 302335 s1"Метінвест" поставить для Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") рейки із загартованою бічною гранню - технологія збільшить термін експлуатації рейок майже в два рази.

 

Як повідомляє прес-служба "Метінвесту", партію рейок Р-65 з загартуванням бічних граней виготовить металургійний комбінат "Азовсталь" (Маріуполь, Донецька обл.) В обсязі 5,7 тис. Тонн. Рейкобалковий цех "Азовсталі" вже приступив до виробництва.

"У цілому відзначається пожвавлення ринку прокату залізничного призначення: завантаження рельсобалочного стану" Азовсталі "в липні склала близько 65%, а цех рейкових скріплень в липні-серпні працює з середнім завантаженням близько 60%", - повідомляє прес-служба.

Також в компанії відзначили, що "Азовсталь" освоїла виробництво рейок з загартованої бічною гранню з конвертерної сталі, досягнувши більш високих якісних характеристик. Рейки, загартовані по поверхні катання і бічних гранях, служать в 1,7 рази довше в порівнянні із звичайними.

Раніше гендиректор ТОВ "Метінвест-СМЦ" Дмитро Ліппі називав "Укрзалізницю" основним партнером "Метінвесту" серед українських держкомпаній.

"Азовсталь" входить до групи "Метінвест", основними акціонерами якої є донецьке ПрАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%).

"Метінвест" - вертикально інтегрована гірничодобувна група компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції із сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю.

 

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".