Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд із вагонів серії 7000 метрополітену ВашингтонуWashington Metropolitan Area Transit Authority уклав контракт із Cubic Transportation Systems на суму $8 млн, який передбачає встановлення системи безконтактної валідації.

 

 

Вашингтонський метрополітен співпрацює з компанією Cubic з 1970-х років. Наявна система оплати проїзду, яка передбачає нанесення магнітної стрічки на паперовий квиток, була введена в дію у 1999 році.
Washington Metropolitan Area Transit Authority покладає великі надії на модернізовану систему валідації проїзду. На думку її представників, це значно спростить прохід пасажирів до поїздів та вирішить проблему «людських заторів» на станціях.

 

Довідка. Раніше компанію Cubic Transportation Systems було обрано для впровадження автоматизованої системи оплати у транспортних системах Лондона.