Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Харківський метрополітенЗ 20 листопада почне працювати інноваційна «Мобільна бібліотека» на одній зі станцій Харківського метрополітену.

 

 

Віртуальні книжкові полиці будуть розташовані в холі станції метро «Пушкінська». На корінцях книг будуть розміщені спеціальні QR-коди, за допомогою яких книги можна безкоштовно завантажити в електронних форматах через публічну мережу Wi-Fi і залишити у себе. Коди можна вважати за допомогою камери будь-якого сучасного смартфона або планшета. Поруч із книжковими стелажами працюватимуть мобільні бібліотекарі, які допоможуть читачам налаштувати пристрої і покажуть, як завантажувати книги. У мобільній бібліотеці представлено понад 500 книг різних жанрів, включаючи класику і твори сучасних зарубіжних і українських авторів. Проект реалізується за підтримки Харківської міської ради.
Довідка. «Мобільна бібліотека» — це інноваційний культурно-освітній проект, метою якого є популяризація читання та надання туристам і жителям великих міст України вільного доступу до найцікавіших інформаційних джерел: пам'ятникам української та всесвітньої культури, науки, освіти, сучасних творів діячів культури і мистецтва.