Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Харківський метрополітенЗ 20 листопада почне працювати інноваційна «Мобільна бібліотека» на одній зі станцій Харківського метрополітену.

 

 

Віртуальні книжкові полиці будуть розташовані в холі станції метро «Пушкінська». На корінцях книг будуть розміщені спеціальні QR-коди, за допомогою яких книги можна безкоштовно завантажити в електронних форматах через публічну мережу Wi-Fi і залишити у себе. Коди можна вважати за допомогою камери будь-якого сучасного смартфона або планшета. Поруч із книжковими стелажами працюватимуть мобільні бібліотекарі, які допоможуть читачам налаштувати пристрої і покажуть, як завантажувати книги. У мобільній бібліотеці представлено понад 500 книг різних жанрів, включаючи класику і твори сучасних зарубіжних і українських авторів. Проект реалізується за підтримки Харківської міської ради.
Довідка. «Мобільна бібліотека» — це інноваційний культурно-освітній проект, метою якого є популяризація читання та надання туристам і жителям великих міст України вільного доступу до найцікавіших інформаційних джерел: пам'ятникам української та всесвітньої культури, науки, освіти, сучасних творів діячів культури і мистецтва.