Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Реконструкція центрального вокзалу Амстердаму (фото NS)Голландський уряд затвердив фінансування проекту зі збільшення пропускної здатності центрального вокзалу Амстердама і дав добро на електрифікацію та модернізацію лінії Неймеген – Рурмонд.

 

Уряд Нідерландів виділив €431 млн на оновлення центрального вокзалу Амстердаму з метою збільшення його пропускної здатності. У ході модернізації буде змінена колійна розв'язка станцій та перебудовані платформи.
84-кілометрова лінія Неймеген – Венло – Рурмонд, яка проходить вздовж німецького кордону буде електрифіковані мережею напругою 1,5 кВ постійного струму. Вартість проекту — €99 млн. Його завершення заплановане на 2020 рік. Ще €76 млн буде направлено на реконструкцію станції Рурмонд, будівництво нової станції в Гурбенфорст і збільшення пропускної спроможності біля міста Цюйк.