Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ШпалиНа замовлення Міністерства оборони України Укрзалізниця виділила та відправила на схід України партію залізобетонних шпал, які вже були у використанні, для облаштування військовими оборонних інженерних споруд.

 

Як повідомили в Департаменті колії Укрзалізниці, загалом військовим було передано понад 3700 залізобетонних шпал, які за своїм технічним станом вже не використовуються на залізницях і не підлягають ремонту, проте можуть бути придатними під час зведення інженерних оборонних споруд.
У вересні минулого року відправлення використаних залізобетонних шпал здійснили колійні машинні станції Одеської, Придніпровської та Південно-Західної залізниць. Загалом залізничники відправили на схід України 17 піввагонів із залізобетонними шпалами до станцій Сватове, Краматорськ, Пологи та Маріуполь-Порт.