Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» придбає 60 купейних вагонів та модернізує 260 пасажирських вагонів, – Євген Кравцов

У листопаді 2017 року Укрзалізниця прискорила обіг зерновозів

Увага! Змінено час початку заходу на 15:00. Запрошуємо ЗМІ 5 грудня на прес-конференцію в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцо

Євген Кравцов: на виконання доручення Уряду Укрзалізниця відкриває продаж квитків на поїзди до країн Європейського Союзу

Інформація про замінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі у Києві перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

У новорічні дні призначені додаткові рейси швидкісних поїздів з Києва до Тернополя та Запоріжжя

На ділянці Пологи – Комиш-Зоря маріупольського напрямку збільшено кількість вантажних поїздів до 21

Логотип Придніпровської залізниціЗ метою безпеки руху поїздів на Придніпровській магістралі проведено упорядкування лісосмуг та зелених насаджень, що прилягають до залізничних колій.

 

 

Цьогоріч залізничники вже виконали вирубку 118,74 км просік під лініями електропередач та зв’язку, а також 570 аварійних дерев.
За сухої та спекотної погоди, яка суттєво підвищує небезпеку виникнення пожеж, у тому числі й у районі залізничних об’єктів, на підприємстві проорюють мінералізовані смуги, які пролягаються між коліями та лісонасадженнями. Нині створено 3810 км таких грунтових «бар’єрів» на шляху можливого поширення вогню.
У минулому році залізничники виконали комплекс робіт із проведення санітарно-вибіркових рубок на площі 2,6 тис. га, розчистили кути видимості на 2833 переїздах, технічну смугу від чагарників на 11,6 тис. га, просіки в обсязі 2,1 тис. км. Також здійснили протипожежне оборювання 40,75 тис. км. Дистанції колії за 2013 рік заготовили від рубок всіх видів 36,044 тис. м3 дров та 1,7 тис. м3 деревини.