Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Логотип Придніпровської залізниціЗ метою безпеки руху поїздів на Придніпровській магістралі проведено упорядкування лісосмуг та зелених насаджень, що прилягають до залізничних колій.

 

 

Цьогоріч залізничники вже виконали вирубку 118,74 км просік під лініями електропередач та зв’язку, а також 570 аварійних дерев.
За сухої та спекотної погоди, яка суттєво підвищує небезпеку виникнення пожеж, у тому числі й у районі залізничних об’єктів, на підприємстві проорюють мінералізовані смуги, які пролягаються між коліями та лісонасадженнями. Нині створено 3810 км таких грунтових «бар’єрів» на шляху можливого поширення вогню.
У минулому році залізничники виконали комплекс робіт із проведення санітарно-вибіркових рубок на площі 2,6 тис. га, розчистили кути видимості на 2833 переїздах, технічну смугу від чагарників на 11,6 тис. га, просіки в обсязі 2,1 тис. км. Також здійснили протипожежне оборювання 40,75 тис. км. Дистанції колії за 2013 рік заготовили від рубок всіх видів 36,044 тис. м3 дров та 1,7 тис. м3 деревини.