Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Логотип Придніпровської залізниціЗ метою безпеки руху поїздів на Придніпровській магістралі проведено упорядкування лісосмуг та зелених насаджень, що прилягають до залізничних колій.

 

 

Цьогоріч залізничники вже виконали вирубку 118,74 км просік під лініями електропередач та зв’язку, а також 570 аварійних дерев.
За сухої та спекотної погоди, яка суттєво підвищує небезпеку виникнення пожеж, у тому числі й у районі залізничних об’єктів, на підприємстві проорюють мінералізовані смуги, які пролягаються між коліями та лісонасадженнями. Нині створено 3810 км таких грунтових «бар’єрів» на шляху можливого поширення вогню.
У минулому році залізничники виконали комплекс робіт із проведення санітарно-вибіркових рубок на площі 2,6 тис. га, розчистили кути видимості на 2833 переїздах, технічну смугу від чагарників на 11,6 тис. га, просіки в обсязі 2,1 тис. км. Також здійснили протипожежне оборювання 40,75 тис. км. Дистанції колії за 2013 рік заготовили від рубок всіх видів 36,044 тис. м3 дров та 1,7 тис. м3 деревини.