Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

2015040З нагоди 70-ї річниці Перемоги в колективах залізниць та на підприємствах галузі вітають залізничників-ветеранів. Загалом у галузі залізничного транспорту - понад 18,3 тисячі пенсіонерів-учасників Другої світової війни та 2668 залізничників-учасників бойових дій.

У ці пам’ятні дні залізничники особливо намагаються оточити теплотою, увагою й турботою захисників Вітчизни, а також створити на своїх підприємствах святкову атмосферу. На багатьох вокзалах лунатимуть гучномовні привітання, транслюватимуться тематичні відеоролики. На вокзалі у Дніпропетровську пасажирам-ветеранам вручатимуть вітальні буклети.

Також на багатьох залізничних вокзалах відбудуться урочистості та святкові концерти художньої самодіяльності. Так, на вокзалі Запоріжжя-1 під час урочистих зборів двадцятьом учасникам Великої Вітчизняної війни буде вручено матеріальну допомогу. На вокзалах Харків-Пасажирський та Суми працівники галузі також зустрінуться з ветеранами-залізничниками та вручать їм пам’ятні подарунки.

На вокзалах постійно, не лише в святкові дні, працюють групи, що надають допомогу ветеранам-інвалідам, забезпечують безкоштовний доступ до залів очікування, квиткових кас, камер схову, таксофонів і туалетів. На привокзальних площах облаштовано спеціальні місця для паркування автомобілів ветеранів.На знак поваги і вдячності за подвиг захисників Вітчизни та з нагоди 70-ї річниці Перемоги для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни залізничники організували пільговий проїзд у вагонах 1 класу швидкісних поїздів Інтерсіті+.