Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

2015040З нагоди 70-ї річниці Перемоги в колективах залізниць та на підприємствах галузі вітають залізничників-ветеранів. Загалом у галузі залізничного транспорту - понад 18,3 тисячі пенсіонерів-учасників Другої світової війни та 2668 залізничників-учасників бойових дій.

У ці пам’ятні дні залізничники особливо намагаються оточити теплотою, увагою й турботою захисників Вітчизни, а також створити на своїх підприємствах святкову атмосферу. На багатьох вокзалах лунатимуть гучномовні привітання, транслюватимуться тематичні відеоролики. На вокзалі у Дніпропетровську пасажирам-ветеранам вручатимуть вітальні буклети.

Також на багатьох залізничних вокзалах відбудуться урочистості та святкові концерти художньої самодіяльності. Так, на вокзалі Запоріжжя-1 під час урочистих зборів двадцятьом учасникам Великої Вітчизняної війни буде вручено матеріальну допомогу. На вокзалах Харків-Пасажирський та Суми працівники галузі також зустрінуться з ветеранами-залізничниками та вручать їм пам’ятні подарунки.

На вокзалах постійно, не лише в святкові дні, працюють групи, що надають допомогу ветеранам-інвалідам, забезпечують безкоштовний доступ до залів очікування, квиткових кас, камер схову, таксофонів і туалетів. На привокзальних площах облаштовано спеціальні місця для паркування автомобілів ветеранів.На знак поваги і вдячності за подвиг захисників Вітчизни та з нагоди 70-ї річниці Перемоги для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни залізничники організували пільговий проїзд у вагонах 1 класу швидкісних поїздів Інтерсіті+.