Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Прибирання снігуЗа минулу добу 1350 залізничників і 6 снігоприбиральних колійних машин прибирали сніг на залізничних вокзалах, станціях і коліях.

 

 

Спеціальна снігоприбиральна техніка була задіяна на Донецькій, Придніпровській та Південній залізницях. Роботи зосереджені на очищенні від снігу колій і стрілочних переводів. За добу залізничники прибрали 29 колій на станціях і вручну очистили від снігових заметів 709 стрілочних переводів.
Залізничники вживають заходів, щоб навіть у складних погодних умовах забезпечити безперебійні та безпечні перевезення пасажирів і вантажів. Загалом у структурних підрозділах колійного господарства Укрзалізниці до роботи в зимовий період підготовлено 123 од. снігоочисної техніки та 103 од. снігоприбиральної техніки. Також 2365 стрілочних переводів обладнані системою електрообігріву та 14 071 — пневмообдувом.