Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

news 2291Укрзалізниця прагне допомогти всім мандрівникам зручно, швидко й недорого дістатися місць відпочинку та пропонує на серпень понад один мільйон 79 тисяч місць у пасажирських поїздах, що прямують у південному напрямку та в бік Карпат. З них вільними наразі лишаються близько 650 тисяч місць.

 

Пасажирам, які надають перевагу відпочинку на морському узбережжі, запропоновано 560 тис. місць у поїздах південного напрямку. З них 298 тис. місць – у напрямку Одеси, 126 тис. місць – у напрямку Азовського моря, ще 136 тис. місць запропоновано шанувальникам Херсонщини. Наразі вільними лишаються близько 95 тис. місць на азовському напрямку, 193 тис. – на одеському та майже 93 тис. – на херсонському.

 

Якщо мандрівникам більше до вподоби краєвиди Карпат і пам’ятники культури Західної України або є необхідність відвідати цей регіон у справах, то вони можуть вибрати оптимальний варіант із 519 тис. місць у пасажирських поїздах цього напрямку. У тому числі Львівщину за допомогою залізниць України зможуть відвідати наступного місяця 263 тис. подорожувальників, Івано-Франківщину – 46 тис., Закарпаття – 89 тис. Причому наразі доступними залишаються 180 тис. місць на львівському напрямку, 34 тис. – на івано-франківському та 60 тис. – на ужгородському.

 

Прес-центр Укрзалізниці