Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

news 2291Укрзалізниця прагне допомогти всім мандрівникам зручно, швидко й недорого дістатися місць відпочинку та пропонує на серпень понад один мільйон 79 тисяч місць у пасажирських поїздах, що прямують у південному напрямку та в бік Карпат. З них вільними наразі лишаються близько 650 тисяч місць.

 

Пасажирам, які надають перевагу відпочинку на морському узбережжі, запропоновано 560 тис. місць у поїздах південного напрямку. З них 298 тис. місць – у напрямку Одеси, 126 тис. місць – у напрямку Азовського моря, ще 136 тис. місць запропоновано шанувальникам Херсонщини. Наразі вільними лишаються близько 95 тис. місць на азовському напрямку, 193 тис. – на одеському та майже 93 тис. – на херсонському.

 

Якщо мандрівникам більше до вподоби краєвиди Карпат і пам’ятники культури Західної України або є необхідність відвідати цей регіон у справах, то вони можуть вибрати оптимальний варіант із 519 тис. місць у пасажирських поїздах цього напрямку. У тому числі Львівщину за допомогою залізниць України зможуть відвідати наступного місяця 263 тис. подорожувальників, Івано-Франківщину – 46 тис., Закарпаття – 89 тис. Причому наразі доступними залишаються 180 тис. місць на львівському напрямку, 34 тис. – на івано-франківському та 60 тис. – на ужгородському.

 

Прес-центр Укрзалізниці