Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Рейкозварювальна машина APT-1500RL (фото Plasser Theurer)Компанією «Грузинська залізниця» було прийнято рішення про придбання сучасної, новітньої технології рейкозварювальної машини. Це було обумовлено необхідністю створити додаткові гарантії безпеки на залізничній магістралі і комфортності поїздки.

 

 

Після тривалих досліджень зварювального обладнання рейок, придбаних за минулі роки, залізницею було з'ясовано, що устаткування за якістю виконаної роботи і технологічними характеристиками значно відстає від тих стандартів, які існують на подібних роботах у країнах із високорозвиненою інфраструктурою. Тому залізниця була змушена провести додаткові профілактичні заходи для забезпечення якості. І головним кроком у цьому напрямку стало придбання в австрійській компанії Plasser Theurer нової рейкозварювальної машини — мобільного комплексу APT-1500RL.
Рейкозварювальна машина APT-1500RL забезпечує остаточне зварювання безпосередньо в польових умовах. Комплекс виготовлений за європейським стандартом EN 14587-2і,  забезпечує повний автоматизований процес зварювання рейок, який передбачає мінімізацію часу попередньо підготовчих робіт, оснащений автоматизованою системою випрямлення стиків і контролю, що забезпечує високу якість прямолінійності приварених стиків. Комплекс також має систему охолодження головок рейок, що надає можливість високої якості зварювання рейок різних міцностей (кування).
Використання на Грузинській залізниці мобільного комплексу машини APT-1500RL забезпечує високу якість процесу зварювання і меншу витрату часу.

 

Довідка. Plasser Theurer — австрійська компанія, що є однією з лідерів на світовому ринку з продажу колійних машин і механізмів. Продукцією саме цієї компанії користуються найрозвиненіші в світі залізниці.