Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Через ДТП пасажирів поїзда № 705 Київ – Перемишль пересаджено в поїзд № 716

Укрзалізниця має намір стати членом міжнародних бізнес-спільнот

Укрзалізниця призначає додатковий рейс швидкісного поїзда до Тернополя з нагоди Різдва

Укрзалізниця планує представити провідним фінансовим аналітикам та експертам результати діяльності за 9 місяців 2017 року

Укрзалізниця вивчає можливості збільшення швидкості руху поїздів на існуючій інфраструктурі – Євген Кравцов

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

61-е засідання засідання Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНДКерівники урядів країн СНД затвердили концепцію стратегічного розвитку залізничного транспорту Співдружності на період до 2020 року.

 

Концепція передбачає вироблення узгоджених підходів до визначення стратегічних пріоритетів розвитку залізниць держав СНД. Вона визначає комплекс заходів, спрямованих на спільне й ефективне забезпечення потреби в залізничних перевезеннях пасажирів і вантажів у міжнародному сполученні. Документ стане основою для розробки міжнародних нормативних актів і міждержавних цільових програм у сфері залізничного транспорту.

Одним з основних напрямків співпраці в галузі залізничного транспорту є розвиток швидкісного та високошвидкісного пасажирського сполучення, застосування інформаційних технологій на залізничному транспорті. Під час реалізації концепції передбачається забезпечити кооперацію країн СНД у галузі розробки, виробництва та впровадження технічних засобів нового покоління з високими експлуатаційними та економічними характеристиками, сформувати систему мультимодальних транспортно-логістичних центрів, розробити механізми залучення інвестиційних ресурсів, підвищити оперативність взаємодії на залізничному транспорті шляхом узгодженого застосування новітніх інформаційно-телекомунікаційних технологій.

За темою: 21–22 жовтня у м. Баку почало свою роботу засідання Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД.