Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

61-е засідання засідання Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНДКерівники урядів країн СНД затвердили концепцію стратегічного розвитку залізничного транспорту Співдружності на період до 2020 року.

 

Концепція передбачає вироблення узгоджених підходів до визначення стратегічних пріоритетів розвитку залізниць держав СНД. Вона визначає комплекс заходів, спрямованих на спільне й ефективне забезпечення потреби в залізничних перевезеннях пасажирів і вантажів у міжнародному сполученні. Документ стане основою для розробки міжнародних нормативних актів і міждержавних цільових програм у сфері залізничного транспорту.

Одним з основних напрямків співпраці в галузі залізничного транспорту є розвиток швидкісного та високошвидкісного пасажирського сполучення, застосування інформаційних технологій на залізничному транспорті. Під час реалізації концепції передбачається забезпечити кооперацію країн СНД у галузі розробки, виробництва та впровадження технічних засобів нового покоління з високими експлуатаційними та економічними характеристиками, сформувати систему мультимодальних транспортно-логістичних центрів, розробити механізми залучення інвестиційних ресурсів, підвищити оперативність взаємодії на залізничному транспорті шляхом узгодженого застосування новітніх інформаційно-телекомунікаційних технологій.

За темою: 21–22 жовтня у м. Баку почало свою роботу засідання Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД.