Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Міністерство інфраструктури УкраїниУ Міністерстві інфраструктури України змінено структуру управління персоналом. Її вже затверджено Міністерством фінансів України.

 

 

 

Відповідно до реструктуризації загальна чисельність персоналу зміниться з 262 до 210 осіб. Утім В. Омелян, заступник Міністраінфраструктури – керівник апарату, повідомив, що звільнення будуть мінімальними. Фахівців, які висловлять бажання надалі працювати в галузі, Мінінфраструктури рекомендуватиме на вакантні посади в інші центральні органи виконавчої влади, адміністрації та державні підприємства.
«Нікого в Міністерство не буде призначено з особистих друзів, кумів, чи за якимись квотами. Усі, хто працюватиме професійно на Україну, залишаться на своїй роботі. Кожен заступник Міністра зустрінеться з кожним співробітником профільного напрямку. Рішення про подальше працевлаштування прийматиметься спільно. Критерії – порядність та професіоналізм», — пояснив В. Омелян.
До розробки нової структури залучалися фахівці галузі, колишні міністри, а також міжнародні експерти. Новації дозволять усунути дублюючі функції та максимально оптимізувати роботу персоналу.
Структура Міністерства тепер побудована таким чином: Патронатна служба Міністра – 10 осіб, Юридичний департамент,Департамент стратегічного розвитку інфраструктури, Департамент управління об’єктами державної власності, Департамент міжнародного співробітництва — по 21 особі, Управління аудиту та контролю, Управління безпеки на транспорті та дозвільних документів, Управління економічного розвитку та фінансів — по 16 осіб, Управління кадрової служби, Управління взаємодії з Верховною Радою України, органами державної влади та науки, Управління документообігу та IТ-забезпечення — по 11 осіб, Відділи залізничного і автомобільного та водного транспорту — по 8 осіб, Сектор бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування — 5 осіб,Сектор з питань запобігання та виявлення корупції — 3 особи, Режимно-секретний сектор — 3 особи, Сектор мобілізаційної роботи — 2 особи.