Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

Міністерство інфраструктури УкраїниУ Міністерстві інфраструктури України змінено структуру управління персоналом. Її вже затверджено Міністерством фінансів України.

 

 

 

Відповідно до реструктуризації загальна чисельність персоналу зміниться з 262 до 210 осіб. Утім В. Омелян, заступник Міністраінфраструктури – керівник апарату, повідомив, що звільнення будуть мінімальними. Фахівців, які висловлять бажання надалі працювати в галузі, Мінінфраструктури рекомендуватиме на вакантні посади в інші центральні органи виконавчої влади, адміністрації та державні підприємства.
«Нікого в Міністерство не буде призначено з особистих друзів, кумів, чи за якимись квотами. Усі, хто працюватиме професійно на Україну, залишаться на своїй роботі. Кожен заступник Міністра зустрінеться з кожним співробітником профільного напрямку. Рішення про подальше працевлаштування прийматиметься спільно. Критерії – порядність та професіоналізм», — пояснив В. Омелян.
До розробки нової структури залучалися фахівці галузі, колишні міністри, а також міжнародні експерти. Новації дозволять усунути дублюючі функції та максимально оптимізувати роботу персоналу.
Структура Міністерства тепер побудована таким чином: Патронатна служба Міністра – 10 осіб, Юридичний департамент,Департамент стратегічного розвитку інфраструктури, Департамент управління об’єктами державної власності, Департамент міжнародного співробітництва — по 21 особі, Управління аудиту та контролю, Управління безпеки на транспорті та дозвільних документів, Управління економічного розвитку та фінансів — по 16 осіб, Управління кадрової служби, Управління взаємодії з Верховною Радою України, органами державної влади та науки, Управління документообігу та IТ-забезпечення — по 11 осіб, Відділи залізничного і автомобільного та водного транспорту — по 8 осіб, Сектор бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування — 5 осіб,Сектор з питань запобігання та виявлення корупції — 3 особи, Режимно-секретний сектор — 3 особи, Сектор мобілізаційної роботи — 2 особи.