Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Пріоритетна мапа Північної лінії LUДержавний секретар Великобританії у справах транспорту, П. Маклафлін, затвердив проект із будівництва 5-км ділянки Північної лінії лондонського метро.

 

 

 

Вартість проекту складає £1 млрд. Будівництво ділянки зі станції Kennington через Nine Elms до Battersea почнеться навесні 2015 року і має бути завершене до 2020 року. Проект фінансується виключно за рахунок забудовників шляхом створення зони підприємства, яка буде створена в 2016 році і буде працювати протягом 25 років.
До 2020 року лондонський метрополітен (LU) очікує, що на Північній лінії після введення нових поїздів буде працювати на не менше 30 потягів / год. LU також збільшує потужності  Північної лінії в години пік на 20% у грудні за рахунок введення нової системи сигналізації CBTC в експлуатацію.