Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

УкрзалізницяУкрзалізниця внесла корективи у графік руху деяких поїздів далекого сполучення.

 

 

Так, починаючи з 4 лютого, змінюється маршрут курсування поїзда № 126 / 125 Київ – Костянтинівка. З 4 лютого поїзд курсуватиме через Красний Лиман. Наразі поїзд курсує через Лозову, Слов’янськ та Краматорськ, а з 4 лютого — через Букине та Красний Лиман.
Через зменшення пасажиропотоку відміняється поїзд № 773 / 774 Київ – Кам’янець-Подільський: з 2 лютого — з Києва, а з 3 лютого — з Кам’янець-Подільського. На зазначеному маршруті пасажири зможуть скористатися альтернативними поїздами, зокрема № 117 / 118 Київ – Чернівці та № 139 / 140 Київ – Кам'янець-Подільський.
З 25 лютого відміняються зупинки поїздів № 457 / 458 Київ – Рахів – Київ на шести станціях: Фастів, Козятин-1, Калинівка, Гнівань, Деражня, з яких до Західної України (до станцій на ділянці Теребовля – Рахів) та зворотно прямує не більше одного пасажира. Відміна низки зупинок дозволить зменшити витрати за рік на 1,4 млн грн, оскільки у 2014 році збитки від курсування цього поїзда перевищили 24 млн грн.
Окрім цього, в середині лютого почне курсувати регіональний поїзд № 755 / 756 Київ – Хмельницький. Починаючи з 14 лютого, поїзд щоденно відправлятиметься з Києва о 7:03 та прибуватиме до Хмельницького о 13:21. З Хмельницького поїзд відправлятиметься о 16:48 та прибуватиме до Києва о 22:41. Поїздом зможуть скористатися також мешканці Фастова, Козятина, Калинівки, Хмільника, Адамполя, Старокостянтинова та Красилова.