Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

УкрзалізницяУкрзалізниця внесла корективи у графік руху деяких поїздів далекого сполучення.

 

 

Так, починаючи з 4 лютого, змінюється маршрут курсування поїзда № 126 / 125 Київ – Костянтинівка. З 4 лютого поїзд курсуватиме через Красний Лиман. Наразі поїзд курсує через Лозову, Слов’янськ та Краматорськ, а з 4 лютого — через Букине та Красний Лиман.
Через зменшення пасажиропотоку відміняється поїзд № 773 / 774 Київ – Кам’янець-Подільський: з 2 лютого — з Києва, а з 3 лютого — з Кам’янець-Подільського. На зазначеному маршруті пасажири зможуть скористатися альтернативними поїздами, зокрема № 117 / 118 Київ – Чернівці та № 139 / 140 Київ – Кам'янець-Подільський.
З 25 лютого відміняються зупинки поїздів № 457 / 458 Київ – Рахів – Київ на шести станціях: Фастів, Козятин-1, Калинівка, Гнівань, Деражня, з яких до Західної України (до станцій на ділянці Теребовля – Рахів) та зворотно прямує не більше одного пасажира. Відміна низки зупинок дозволить зменшити витрати за рік на 1,4 млн грн, оскільки у 2014 році збитки від курсування цього поїзда перевищили 24 млн грн.
Окрім цього, в середині лютого почне курсувати регіональний поїзд № 755 / 756 Київ – Хмельницький. Починаючи з 14 лютого, поїзд щоденно відправлятиметься з Києва о 7:03 та прибуватиме до Хмельницького о 13:21. З Хмельницького поїзд відправлятиметься о 16:48 та прибуватиме до Києва о 22:41. Поїздом зможуть скористатися також мешканці Фастова, Козятина, Калинівки, Хмільника, Адамполя, Старокостянтинова та Красилова.