Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

І. Бреус, начальник Департаменту пасажирських перевезень далекого сполученняНайбільше пасажирів залізничним транспортом подорожує у сполученні між великими містами.

 

 

 

Під час брифінгу, який пройшов 12 лютого у приміщенні Укрзалізниці, І. Бреус, начальник Департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення, зазначив, що у січні цього року популярністю користувалися напрямки Київ – Львів, Київ – Харків, Київ – Івано-Франківськ, Київ – Дніпропетровськ та Київ – Одеса.
І. Бреус також повідомив, що загострення економічної і геополітичної ситуації в країні позначилося на географії пасажирських перевезень залізничним транспортом, скорегувало маршрути курсування поїздів, змінило напрямки пасажиропотоків. Так, у діючому графіку руху поїздів на 2014–2015 рр. змінено періодичність курсування 18 пар пасажирських поїздів, об’єднано у дво / тригрупні 15 пар пасажирських поїздів, відмінено 36 пар поїздів формування Укрзалізниці, 10 пар формування РЖД, 2 пари формування Білоруської залізниці та 1 пару залізниці Узбекистану.