Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Кабмін УкраїниКабінет Міністрів України передав цілісні майнові комплекси структурних підрозділів ДП «Донецька залізниця», розташованих у населених пунктах Донецької та Луганської областей, ДП «Придніпровська залізниця» та «Південна залізниця».

 

«Передати цілісні майнові комплекси структурних підрозділів державного підприємства «Донецька залізниця» (код згідно з ЄДРПОУ 1074957), розташовані в населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі, державним підприємствам «Придніпровська залізниця» і «Південна залізниця», — йдеться в розпорядженні уряду № 1284-р від 29 грудня 2014 року. 

Крім того, Кабмін доручив Міністерству інфраструктури та Укрзалізниці після проведення інвентаризації державного майна, яке обліковується на балансі структурних підрозділів ДП «Донецька залізниця» і розташоване в населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, здійснити в установленому законодавством порядку передачу такого майна ДП «Придніпровська залізниця» та «Південна залізниця».
Також уряд доручив Міністерству інфраструктури України, Укрзалізниці за погодженням із Службою безпеки встановити координати меж Придніпровської, Південної та Донецької залізниць, визначених цим розпорядженням.