Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Кабмін УкраїниКабінет Міністрів України передав цілісні майнові комплекси структурних підрозділів ДП «Донецька залізниця», розташованих у населених пунктах Донецької та Луганської областей, ДП «Придніпровська залізниця» та «Південна залізниця».

 

«Передати цілісні майнові комплекси структурних підрозділів державного підприємства «Донецька залізниця» (код згідно з ЄДРПОУ 1074957), розташовані в населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі, державним підприємствам «Придніпровська залізниця» і «Південна залізниця», — йдеться в розпорядженні уряду № 1284-р від 29 грудня 2014 року. 

Крім того, Кабмін доручив Міністерству інфраструктури та Укрзалізниці після проведення інвентаризації державного майна, яке обліковується на балансі структурних підрозділів ДП «Донецька залізниця» і розташоване в населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, здійснити в установленому законодавством порядку передачу такого майна ДП «Придніпровська залізниця» та «Південна залізниця».
Також уряд доручив Міністерству інфраструктури України, Укрзалізниці за погодженням із Службою безпеки встановити координати меж Придніпровської, Південної та Донецької залізниць, визначених цим розпорядженням.