Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Будівництво нової залізничної лініїКазахстанська компанія «Астик Термінал» почала роботу з підготовки будівництва багатофункціонального терміналу на ірано-туркменському кордоні поблизу станції Інче-Бурун.

 

Нині посольством Казахстану в Ісламській Республіці Іран спільно з іранською стороною опрацьовується питання виділення земельної ділянки поблизу залізничної станції Інче-Бурун.
Крім того, також розглядається можливість створення експортного хаба, що стимулюватиме казахстанські компанії до експорту в зазначеному напрямку. На сьогоднішній день побудовані і функціонують зернові термінали в портах Актау, Баку (Азербайджан), Амірабад (Іран).
Також завершено будівництво казахстанської та іранської частини нової залізничної лінії Новий Узень – Кизил Кия – Горган, що зв'язує Казахстан (через територію Туркменістану) з Іраном, за якою вже перевезено в напрямку Ірану 680 тис. т вантажів, залишилось завершити будівництво туркменської частини. Повне завершення зазначеної залізниці з будівництвом зернового терміналу дозволить перевозити в рік до 3 млн т зерна в напрямку Ірану, далі — в країни, розташовані в акваторії Перської затоки і Середземного моря.

Нагадаємо, що протягом цього року в Казахстані буде відкрито рух по новим залізничним гілкам.