Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Будівництво нової залізничної лініїКазахстанська компанія «Астик Термінал» почала роботу з підготовки будівництва багатофункціонального терміналу на ірано-туркменському кордоні поблизу станції Інче-Бурун.

 

Нині посольством Казахстану в Ісламській Республіці Іран спільно з іранською стороною опрацьовується питання виділення земельної ділянки поблизу залізничної станції Інче-Бурун.
Крім того, також розглядається можливість створення експортного хаба, що стимулюватиме казахстанські компанії до експорту в зазначеному напрямку. На сьогоднішній день побудовані і функціонують зернові термінали в портах Актау, Баку (Азербайджан), Амірабад (Іран).
Також завершено будівництво казахстанської та іранської частини нової залізничної лінії Новий Узень – Кизил Кия – Горган, що зв'язує Казахстан (через територію Туркменістану) з Іраном, за якою вже перевезено в напрямку Ірану 680 тис. т вантажів, залишилось завершити будівництво туркменської частини. Повне завершення зазначеної залізниці з будівництвом зернового терміналу дозволить перевозити в рік до 3 млн т зерна в напрямку Ірану, далі — в країни, розташовані в акваторії Перської затоки і Середземного моря.

Нагадаємо, що протягом цього року в Казахстані буде відкрито рух по новим залізничним гілкам.