Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Будівництво нової залізничної лініїКазахстанська компанія «Астик Термінал» почала роботу з підготовки будівництва багатофункціонального терміналу на ірано-туркменському кордоні поблизу станції Інче-Бурун.

 

Нині посольством Казахстану в Ісламській Республіці Іран спільно з іранською стороною опрацьовується питання виділення земельної ділянки поблизу залізничної станції Інче-Бурун.
Крім того, також розглядається можливість створення експортного хаба, що стимулюватиме казахстанські компанії до експорту в зазначеному напрямку. На сьогоднішній день побудовані і функціонують зернові термінали в портах Актау, Баку (Азербайджан), Амірабад (Іран).
Також завершено будівництво казахстанської та іранської частини нової залізничної лінії Новий Узень – Кизил Кия – Горган, що зв'язує Казахстан (через територію Туркменістану) з Іраном, за якою вже перевезено в напрямку Ірану 680 тис. т вантажів, залишилось завершити будівництво туркменської частини. Повне завершення зазначеної залізниці з будівництвом зернового терміналу дозволить перевозити в рік до 3 млн т зерна в напрямку Ірану, далі — в країни, розташовані в акваторії Перської затоки і Середземного моря.

Нагадаємо, що протягом цього року в Казахстані буде відкрито рух по новим залізничним гілкам.