Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Казахстанська вагонобудівна компаніяПрезидент Казахстану Н. Назарбаєв відвідав Казахстанську вагонобудівну компанію, де ознайомився з процесом введення технологічного обладнання для складального виробництва вагонів і його використанням.

 

 

У цеху збирання головного виробничого корпусу А. Герасименко, генеральний директор підприємства, проінформував про виробничу діяльність підприємства і перспективи виробництва. Він зазначив, що в І півріччі вагонобудівники випустили 297 піввагонів, вводиться технологічне обладнання для складального виробництва, в перспективі — досягнення проектної потужності підприємства, розширення модельного ряду залізничних вагонів. У 2014 році тут заплановано реалізацію проекту з випуску фітингових платформ, у 2015 році — проекту з виробництва цистерн.
Підприємство «Казахстанська вагонобудівна компанія» було створено в 2008 році, його проектна потужність — 2000 піввагонів і 500 критих вагонів, які поповнять парк рухомого складу Казахстанської залізниці. На підприємстві працює 619 чоловік.