Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Казахстанська вагонобудівна компаніяПрезидент Казахстану Н. Назарбаєв відвідав Казахстанську вагонобудівну компанію, де ознайомився з процесом введення технологічного обладнання для складального виробництва вагонів і його використанням.

 

 

У цеху збирання головного виробничого корпусу А. Герасименко, генеральний директор підприємства, проінформував про виробничу діяльність підприємства і перспективи виробництва. Він зазначив, що в І півріччі вагонобудівники випустили 297 піввагонів, вводиться технологічне обладнання для складального виробництва, в перспективі — досягнення проектної потужності підприємства, розширення модельного ряду залізничних вагонів. У 2014 році тут заплановано реалізацію проекту з випуску фітингових платформ, у 2015 році — проекту з виробництва цистерн.
Підприємство «Казахстанська вагонобудівна компанія» було створено в 2008 році, його проектна потужність — 2000 піввагонів і 500 критих вагонів, які поповнять парк рухомого складу Казахстанської залізниці. На підприємстві працює 619 чоловік.