Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Слайд-презентація проекту швидкісного м. СуррейНовообраний мер м. Суррей, другого за величиною в канадській провінції Британська Колумбія, пообіцяв побудувати першу лінію швидкісного трамвая міста протягом чотирьох років.

 

 

У своїй заяві журналістам після перемоги на виборах 15 листопада Л. Хепнер, яка раніше була економічним директором із розвитку міста, заявила: «У 2018 році ви побачите прокладену колію швидкісного  трамваю. Я неймовірно впевнена в цьому. Ми з’єднаємо це місто».
У своїй передвиборчій кампанії Л. Хепнер пообіцяла збудувати 10 км лінію, що з'єднає Гілфорд із Централ Суррей і Ньютауном. Другий етап передбачає будівництво залізниці довжиною 16,8 км і продовжить лінію на схід до Ленглі. Джерела фінансування ще не визначені, хоча новообраний мер передбачає як варіант державно-приватне партнерство.