Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

КВБЗУ Ташкенті пройшло засідання ради Міжнародної асоціації «Метро», в рамках якої були об'єднані метрополітени країн-учасниць СНД, а також найбільші промислові підприємства, які спеціалізуються на виробництві вагонів, різного устаткування і запасних частин.

 

З 2004 року ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» є членом асоціації та один із найбільших виробників продукції для метрополітенів.
Під час засідання ради Міжнародної асоціації «Метро» обговорювалися питання, пов'язані з розширенням і поглибленням співробітництва метрополітенів, що входять до країн СНД. Наразі метрополітени кожен день перевозять майже 16 млн чоловік, а річна кількість пасажирів становить близько 5 млрд чоловік.
Метрополітени, які є членами асоціації «Метро», регулярно обмінюються інформацією про стан безпеки руху, що експлуатується. Члени цієї авторитетної міжнародної організації  знайомляться з новітніми технічними розробками, сучасними технологіями. Водночас ведеться вивчення передового досвіду з метою його подальшого поширення.