Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Латвійська і Білоруська залізниці — найважливіші партнери у сфері міжнародних вантажних перевезеньНачальник Білоруської залізниці В. Морозов і президент ДАТ «Латвійська залізниця» У. Магоніс обговорили питання організації перевезень вантажів і пасажирів, співробітництва в галузі електрифікації напрямку Полоцьк – Даугавпілс.

 

 

Латвійська залізниця один з найважливіших партнерів Білорусі у сфері міжнародних вантажних перевезень. За 5 місяців 2014 року перевезення вантажів у всіх видах сполучення Білорусь Латвія (включаючи транзит з Росії, Казахстану тощо в порти Латвії і в зворотному напрямку) склали 13,9 млн т, або 114,4% до аналогічного періоду 2013 року.

Одним із прикладів ефективної співпраці щодо залучення додаткового потоку вантажів є реалізація спільного проекту залізничних адміністрацій Латвії, Естонії, Білорусі та України з перевезення вантажів контейнерним поїздом «ZUBR». Маршрут дозволив з'єднати порти Латвії, Естонії з портами Чорного моря. У 2012 році до проекту приєдналася Молдова. Сторони також обговорили стан перевезень вантажів контейнерним поїздом «ZUBR», який курсує з 2009 року. У 2014 році спостерігається збільшення таких перевезень: за 5 місяців 2014 року перевезено 3026 контейнерів у ДФЕ, або 123,4% до аналогічного періоду 2013 року.

Значно зріс обсяг пасажирських перевезень між Білоруссю та Латвією. За 5 місяців 2014 року в сполученні Мінськ – Рига перевезено 12,7 тис. пасажирів, що на 1,5 тис. пасажирів більше порівняно з аналогічним періодом 2013 року. Крім того, залученню додаткового пасажиропотоку сприяло застосування спільних маркетингових пропозицій сторін. Так, з 25 квітня 2013 року в міжнародному сполученні Латвія – Білорусь реалізовано продаж проїзних документів через Інтернет з електронною реєстрацією пасажирів. З 1 січня 2014 року в міжнародному сполученні з Республікою Білорусь застосовується система гнучкого регулювання тарифів на перевезення пасажирів за календарними періодами.

З метою збільшення пропускної здатності стратегічно важливого білорусько-латвійського залізничного напрямку Білоруська залізниця веде поетапну реалізацію проекту «Розвиток ділянки Полоцьк – Держкордон з Латвією та прилеглих до станції Полоцьк перегонів». Спільно з латвійськими партнерами вже завершено будівництво другої колії на прикордонному перегоні Бігосово – Індра. Це дозволяє пропускати на цьому напрямі до 35 пар поїздів добу.

Нині закінчується проектування 4-ої черги цього проекту, яке передбачає будівництво другої колії на перегоні Полоцьк – Ропнянська. Крім того, Білоруська магістраль продовжує роботи з розвитку залізничного пункту пропуску Бігосово. Ця робота — частина реалізації Програми розвитку залізничних пунктів пропуску на Державному кордоні Білорусі на 2007–2020 рр.

Що стосується подальших перспектив розвитку інфраструктури ділянки це збереження і підвищення привабливості білорусько-латвійського напрямку під час перевезення транзитних вантажів з Росії та Казахстану. Зокрема, за рахунок можливої електрифікації напрямку Смоленськ – Вітебськ – Полоцьк – Даугавпілс – Рига.

Сторони констатували, що Білоруською та Латвійською залізницями зроблено все необхідне для забезпечення безперебійної передачі вантажів по стику Полоцьк – Бігосово в умовах введення з 1 жовтня 2014 року обов'язкового попереднього інформування митних органів Республіки Білорусь про товари, що переміщуються залізничним транспортомна єдину митну територію.