Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Латвійська і Білоруська залізниці — найважливіші партнери у сфері міжнародних вантажних перевезеньНачальник Білоруської залізниці В. Морозов і президент ДАТ «Латвійська залізниця» У. Магоніс обговорили питання організації перевезень вантажів і пасажирів, співробітництва в галузі електрифікації напрямку Полоцьк – Даугавпілс.

 

 

Латвійська залізниця один з найважливіших партнерів Білорусі у сфері міжнародних вантажних перевезень. За 5 місяців 2014 року перевезення вантажів у всіх видах сполучення Білорусь Латвія (включаючи транзит з Росії, Казахстану тощо в порти Латвії і в зворотному напрямку) склали 13,9 млн т, або 114,4% до аналогічного періоду 2013 року.

Одним із прикладів ефективної співпраці щодо залучення додаткового потоку вантажів є реалізація спільного проекту залізничних адміністрацій Латвії, Естонії, Білорусі та України з перевезення вантажів контейнерним поїздом «ZUBR». Маршрут дозволив з'єднати порти Латвії, Естонії з портами Чорного моря. У 2012 році до проекту приєдналася Молдова. Сторони також обговорили стан перевезень вантажів контейнерним поїздом «ZUBR», який курсує з 2009 року. У 2014 році спостерігається збільшення таких перевезень: за 5 місяців 2014 року перевезено 3026 контейнерів у ДФЕ, або 123,4% до аналогічного періоду 2013 року.

Значно зріс обсяг пасажирських перевезень між Білоруссю та Латвією. За 5 місяців 2014 року в сполученні Мінськ – Рига перевезено 12,7 тис. пасажирів, що на 1,5 тис. пасажирів більше порівняно з аналогічним періодом 2013 року. Крім того, залученню додаткового пасажиропотоку сприяло застосування спільних маркетингових пропозицій сторін. Так, з 25 квітня 2013 року в міжнародному сполученні Латвія – Білорусь реалізовано продаж проїзних документів через Інтернет з електронною реєстрацією пасажирів. З 1 січня 2014 року в міжнародному сполученні з Республікою Білорусь застосовується система гнучкого регулювання тарифів на перевезення пасажирів за календарними періодами.

З метою збільшення пропускної здатності стратегічно важливого білорусько-латвійського залізничного напрямку Білоруська залізниця веде поетапну реалізацію проекту «Розвиток ділянки Полоцьк – Держкордон з Латвією та прилеглих до станції Полоцьк перегонів». Спільно з латвійськими партнерами вже завершено будівництво другої колії на прикордонному перегоні Бігосово – Індра. Це дозволяє пропускати на цьому напрямі до 35 пар поїздів добу.

Нині закінчується проектування 4-ої черги цього проекту, яке передбачає будівництво другої колії на перегоні Полоцьк – Ропнянська. Крім того, Білоруська магістраль продовжує роботи з розвитку залізничного пункту пропуску Бігосово. Ця робота — частина реалізації Програми розвитку залізничних пунктів пропуску на Державному кордоні Білорусі на 2007–2020 рр.

Що стосується подальших перспектив розвитку інфраструктури ділянки це збереження і підвищення привабливості білорусько-латвійського напрямку під час перевезення транзитних вантажів з Росії та Казахстану. Зокрема, за рахунок можливої електрифікації напрямку Смоленськ – Вітебськ – Полоцьк – Даугавпілс – Рига.

Сторони констатували, що Білоруською та Латвійською залізницями зроблено все необхідне для забезпечення безперебійної передачі вантажів по стику Полоцьк – Бігосово в умовах введення з 1 жовтня 2014 року обов'язкового попереднього інформування митних органів Республіки Білорусь про товари, що переміщуються залізничним транспортомна єдину митну територію.