Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

unnamed"Укрзалізниця" підвищить зарплати своїм співробітникам, попередньо оптимізувавши штат.По словами керівника держпідприємства Максима Бланка, компроміс з цього, а також ряду інших важливих питань досягнутий з Профспілкою залізничників і транспортних будівельників.

 

 

"Вперше за роки роботи" Укрзалізниці "досягнуте компромісне рішення, що дозволяє перейти із зони конфронтації між Державною адміністрацією та профспілками до конструктивної роботи над найактуальнішими проблемами галузі", - відзначить Максим Бланк, передає УНІАН.

 

Повідомляється, що керівництво УЗ і профспілки домовилися спільно розробити поетапний план заходів щодо оптимізації чисельності співробітників підприємства з урахуванням фактичних обсягів виконуваної роботи. У свою чергу оптимізація штату відкриває можливість для підвищення тарифних ставок і посадових окладів у межах загального фонду оплати праці, затвердженого на 2015 рік.

 

"Укрзалізниця" також обіцяє виплатити співробітникам премії за підсумками роботи за минулий рік у розмірі половини ставки або посадового окладу.

Крім того, керівництво держкомпанії погодило з профспілками умови переходу структурних підрозділів "Укрзалізниці" з чотириденної на повний робочий тиждень. Зокрема, для цього необхідно виконання плану, не перевищення фонду заробітної плати без урахування індексації доходів, а також виконання планового завдання по продуктивності роботи.