Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

unnamed"Укрзалізниця" підвищить зарплати своїм співробітникам, попередньо оптимізувавши штат.По словами керівника держпідприємства Максима Бланка, компроміс з цього, а також ряду інших важливих питань досягнутий з Профспілкою залізничників і транспортних будівельників.

 

 

"Вперше за роки роботи" Укрзалізниці "досягнуте компромісне рішення, що дозволяє перейти із зони конфронтації між Державною адміністрацією та профспілками до конструктивної роботи над найактуальнішими проблемами галузі", - відзначить Максим Бланк, передає УНІАН.

 

Повідомляється, що керівництво УЗ і профспілки домовилися спільно розробити поетапний план заходів щодо оптимізації чисельності співробітників підприємства з урахуванням фактичних обсягів виконуваної роботи. У свою чергу оптимізація штату відкриває можливість для підвищення тарифних ставок і посадових окладів у межах загального фонду оплати праці, затвердженого на 2015 рік.

 

"Укрзалізниця" також обіцяє виплатити співробітникам премії за підсумками роботи за минулий рік у розмірі половини ставки або посадового окладу.

Крім того, керівництво держкомпанії погодило з профспілками умови переходу структурних підрозділів "Укрзалізниці" з чотириденної на повний робочий тиждень. Зокрема, для цього необхідно виконання плану, не перевищення фонду заробітної плати без урахування індексації доходів, а також виконання планового завдання по продуктивності роботи.