Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Вантажний поїзд на ст. МенгзіУряд КНР та керівництво Китайської залізничної компанії повідомили про завершення ключового міжнародного залізничного проекту в південній провінції Юньнань.

 

 

1 грудня відкрито 142-км лінію Менгзі – Хекоу на кордоні з В'єтнамом. Будівництво почалося в грудні 2008 року. На лінії улаштовано дев'ять станцій. Нова залізниця передбачена як для пасажирських, так і вантажних перевезень зі швидкістю руху до 120 км/год. Інженерною особливістю нової магістралі є тунель Таянгжай довжиною у 7,35 км, що є одним із 32 тунелів на лінії, шість з яких мають довжину понад 5 км. Лінія також має 36 мостів.
Магістраль є частиною нової 468-км залізниці, що сполучає Куньмін із Хекоу, яка знаходиться за 6 км від в'єтнамської кордону. Прилегла ділянка між Юйси і Менгзі була відкрита у квітні.
У жовтні Національна комісія з розвитку і реформ Китаю санкціонувала будівництво ще двох нових ліній в провінції Юньнань, що пов'яжуть Куньмін і Юйси з Лаосом і М'янмою.