Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Вантажний поїзд на ст. МенгзіУряд КНР та керівництво Китайської залізничної компанії повідомили про завершення ключового міжнародного залізничного проекту в південній провінції Юньнань.

 

 

1 грудня відкрито 142-км лінію Менгзі – Хекоу на кордоні з В'єтнамом. Будівництво почалося в грудні 2008 року. На лінії улаштовано дев'ять станцій. Нова залізниця передбачена як для пасажирських, так і вантажних перевезень зі швидкістю руху до 120 км/год. Інженерною особливістю нової магістралі є тунель Таянгжай довжиною у 7,35 км, що є одним із 32 тунелів на лінії, шість з яких мають довжину понад 5 км. Лінія також має 36 мостів.
Магістраль є частиною нової 468-км залізниці, що сполучає Куньмін із Хекоу, яка знаходиться за 6 км від в'єтнамської кордону. Прилегла ділянка між Юйси і Менгзі була відкрита у квітні.
У жовтні Національна комісія з розвитку і реформ Китаю санкціонувала будівництво ще двох нових ліній в провінції Юньнань, що пов'яжуть Куньмін і Юйси з Лаосом і М'янмою.