Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Китайські високошвидкісні потягиКитайська державна корпорація CNR пропонує продавати високошвидкісні потяги до Каліфорнії.

 

 

Це перша спроба Китаю продати високошвидкісні поїзди за кордон і затвердитися на ринку конкурент таким лідерам промисловості, як німецька Siemens, канадська Bombardier і японська Kawasaki.
CNR, Tangshan Railway й американська компанія SunGroup USA подають попередню заявку на реалізацію проекту з будівництва високошвидкісної залізниці в Каліфорнії на суму $68 млрд, в рамках якого передбачена поставка до 95 поїздів, які можуть досягати швидкості 354 км/год.
«Ми вважаємо, що високошвидкісні залізниці — це те, що Китай робить особливо добре, і це той продукт, який ми можемо експортувати в країни світу», — підкреслив Дж. Сан, представник SunGroup, додаючи, що SunGroup, CNR і Tangshan Railway працювали разом протягом чотирьох років.