Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

UARail & Partners 2017

2017 року відбудеться проведення першої щорічної Міжнародної інфраструктурної конференції UARail & Partners «Інфраструктура залізниць і транспортні коридори: інвестиції, інновації та розвиток». Разом із Міністерством інфраструктури України та Укрзалізницею засновниками та організаторами конференції виступають Інформаційне агентство «Центр інформації транспорту України» за підтримки Науково-технічного товариства залізничників України.

Метою конференції є налагодження техніко-економічного партнерства з профільними вітчизняними та закордонними підприємствами щодо підтримки та відновлення інфраструктурних об’єктів та впровадження інноваційних інфраструктурних проектів, зокрема техніко-економічне забезпечення транспортних коридорів. Планується участь представників підприємств – потенційних партнерів з України, ближнього та дальнього зарубіжжя.

У рамках конференції відбудеться обговорення найактуальніших питань у сфері залізничної інфраструктури, зокрема колії та споруд, електрифікації та електропостачання, автоматики, телемеханіки та зв’язку.

Шановні учасники конференції!

Міжнародна інфраструктурна конференція UARail & Partners «Інфраструктура залізниць і транспортні коридори: інвестиції, інновації та розвиток», що була запланована на 05–10 вересня в м. Одеса, переноситься на 2017 рік. 

Інформацію про терміни проведення конференції буде надано пізніше.

Із повагою, Оргкомітет конференції

Контакти

Організаційний комітет:

Миколенко Тетяна: тел. +38 (067)-576-51-91, Email: zips.uzd@gmail.com

Симоненко Вікторія: тел. +38 (066)-113-89-04, Email: svs.uzd@gmail.com

Загальні контакти:

тел. +38 (057)-719-27-14(24), зал.тел. 5-55-45, Email: reporter@ukrrailways.com

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

23 Март 2016 Hits: 9744
Міністерство інфраструктури України, ПАТ «Укрзалізниця», Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Науково-технічне товариство залізничників України ...
23 Март 2016 Hits: 10526
«РАЗВИТИЕ РЫНКА ТРАНСПОРТНЫХ УСЛУГ В УКРАИНЕ В УСЛОВИЯХ ИНТЕГРАЦИИ В ЕВРОПЕЙСКУЮ И МЕЖДУНАРОДНУЮ ТРАНСПОРТНЫЕ СИСТЕМЫ»   19-21 oктября 2016 года в Одессе, на территории ...