Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.
uarail w300  Шановні колеги! Запрошуємо вас узяти участь у роботі Міжнародної залізничної конференції UARail & Partners «Інфраструктура та рухомий склад»,яка відбудеться 04–09 вересня 2017 р. у м. Харків, Україна. 

 

Метою конференції є пошук пропозицій та налагодження техніко-економічного співробітництва з профільними вітчизняними та закордонними підприємствами щодо підтримки та відновлення інфраструктурних об’єктів та рухомого складу УЗ на основі принципів приватно-державного партнерства та взаємної вигоди.

У конференції планують брати участь представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, ПАТ «Укрзалізниця», залізниць Казахстану, Німеччини, Республіки Білорусь, Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Угорщини, Чехії, Польщі, Сербії, США, Франції та інших країн, керівники приватних підприємств, провідні науковці освітніх та науково-дослідних установ країн-учасниць (НДКТІ ЗТ ПАТ «Укрзалізниця», ДНУЗТ ім. ак. В. Лазаряна, УкрДУЗТ та ін.), провідні галузеві ЗМІ.

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у конференції UARail & Partners і виступите з актуальними й перспективними проектами. Для більш детального ознайомлення з умовами участі в конференції UARail & Partners до листа додаємо інформаційний лист із такими додатками:

Із повагою, Оргкомітет конференції

Контакти

Організаційний комітет:

Ходченко Людмила Миколаївна :Тел.: + 38 (097) 526-61-53,e-mail: hln.uzd@gmail.com 

Гаврилюк Оксана Володимирівна: Тел.: + 38 (093) 092-65-40,e-mail: gov.uzd@gmail.com

Пашинська Юлія Володимирівна: Тел.: + 38 (093) 753-97-79, e-mail: puv.uzd@gmail.com

Загальні контакти:

тел. +38 (057)-719-27-14(24), зал.тел. 5-55-45, Email: reporter@ukrrailways.com