Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Антимонопольний комітет України відхилив вимогу ТОВ «Зеніт Склад» про відміну процедури закупівлі дизельного пального на 2018 рік на загальну суму 1,67 млрд грн. Засідання Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарги ТОВ «Зеніт Склад» відбулося 12 січня.

21 грудня минулого року товариство «Зеніт Склад» оскаржило в АМКУ три тендери філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» щодо закупівлі дизельного пального на 2018 рік на загальну суму 1,67 млрд грн. Йдеться про оголошені в листопаді 2017 року тендери на закупівлю 60 тис т дизпального за очікуваною ціною 27,8 тис. грн за тонну. У тендерній документації його ціна прив’язана за формулою до курсу валют і показників світових котирувань дизельного палива Platts.

У своїй претензії ТОВ «Зеніт Склад» вимагав призупинити процедуру закупівлі. Компанія наполягала, що застосування формули унеможливлює обчислення ціни за одиницю товару на дату аукціону. Також на думку скаржника формула нібито не враховує вартість транспортування пального і містить суперечності щодо можливості перегляду ціни при зміні курсу валюти більше, ніж на 1%, без зміни котирувань Platts.

Компанія «Зеніт Склад» зі статутним капіталом 2 тис грн не брала участі у державних тендерах. За даними «YouControl», у 2016 році засновником і директором був Олександр Боднар, який володіє також ТОВ «Торговий дім «Атлантік». Минулого року ТОВ «ТД «Атлантік» також неодноразово блокувало тендер Укрзалізниці на закупівлю дизельного палива, який передбачав «формульне ціноутворення».

 Джерело: ПАТ "УЗ"