Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

6

Володимир Іващук: «Ми прагнемо вийти за рамки суто залізничного підприємства і розширити спектр пропонованих послуг для наших клієнтів»
Одним із пріоритетних напрямків технічного реформування залізничного транспорту є зміна технологій та систем взаємодії з клієнтами-вантажовідправниками. Доставити вантаж швидко, якісно
і недорого — це важлива складова будь-якого бізнесу. Виконання цих завдань покладено на державне підприємство «Український транспортно-логістичний центр» (ДП «УТЛЦ»).

открыть для чтения журнал №10

Олександр Філатов: «Південна магістраль підвищує ефективність своєї роботи завдяки інноваціям»

 

 

Сьогодні неможливо уявити велику сучасну країну без розвиненої мережі залізниць. Однією з потужних ланок цієї галузі є Південна залізниця. Зі своєю майже 145-річною історією вона є однією з найстаріших магістралей України. Не одне покоління залізничників забезпечувало її розвиток і процвітання. Залізниця простягнулась більш ніж на 4 тис. км і обслуговує 7 областей Східної, Північно-Східної та Центральної України: Харківську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Чернігівську, Луганську і Донецьку із загальною чисельністю населення понад 14 млн чоловік. Чим сьогодні живе залізниця, та які плани на майбутнє, журнал «Українські залізниці» поцікавився у керівника державного підприємства «Південна залізниця» Олександра Філатова.

Ігор Гладких: «Я вважаю, що Придніпровська залізниця своє завдання виконала на «відмінно»
Придніпровська залізниця займає одне з найважливіших та найвідповідальніших місць у структурі залізничних сполучень України. Залізниця відіграє особливу роль як у перевезенні вантажів, так і в пасажирському секторі. Про те, чим живе залізниця останнім часом та які її досягнення сьогодні, розповів начальник Придніпровської залізниці Ігор Веніамінович Гладкіх.

3

Микола Луханін: «Одеська залізниця: злагодженість та ефективність роботи як запорука успіху!»
Цього року від Дня початку будівництва Одеській залізниці виповнилося 150 років. Саме тоді було закладено фундамент стабільної та динамічної роботи нашого підприємства. Ми пишаємося нашою історією — забезпечити якісні перевезення
пасажирів та вантажів сьогодні залізничникам допомагає колосальний внесок багатьох поколінь попередників, у тому числі і перших будівельників залізниці, людей, які стояли біля витоків створення залізниці біля Чорного моря.

 

 

Микола Рогов: «Завдяки професіоналізму та самовіддачі кожного працівника ми показуємо відмінні результати роботи»
Донецька залізниця відіграє ключову роль у життєдіяльності найбільшого промислового регіону — Донбасу. Від успішної і безперебійної роботи підприємства залежить економіка країни в цілому. Про роботу підприємства і його плани ми поговорили з начальником Донецької залізниці Миколою Роговим.

1

Богдан Піх: «Львівська залізниця поєднує у собі досвід і молодечий запал»
4 листопада 1861 року до Львова з Відня через Перемишль прибув перший поїзд, який мав назву «Ярослав». Його зустрічали у княжому місті тисячі міщан, адже цей поїзд був не лише початком регулярного пасажирського сполучення на теренах сучасної України, але й ознаменував початок епохи індустріальних змін та прогресу для тогочасної Галичини. За півтора століття Львівська магістраль змінювалася, розвивалася і боролася у клекоті двох світових воєн, переоснащувалася і модернізувалася.